Anila`s Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AdWords
Gallery


Preljub - Page 2 Empty
Podijeli na Fejsu
Podijeli
Keywords


Preljub

+6
*Hera*
nika0406
Anila
HAL3
Tashana
Admin
10 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Anila 19/02/10, 11:03 pm

Pa u pravu je.... znaš kak ti to kod njih, sve drugo je bolje ljepše, pametnije, ima više razumijevanja...... dok ne skuže da če im bit isto, jel i oni ostaju isti, ali pamet je pamet....
Ima admin jednu sliku kako funkcionira muški mozak, pa ga traži da stavi na chat!
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Tashana 19/02/10, 11:07 pm

Ali u većini slučajeva nije im isto nego 100x gore. Tek onda najebu (pardon na izrazu) Very Happy
Tashana
Tashana
.
.

Broj postova : 1615
Join date : 02.01.2010
Age : 42

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Anila 19/02/10, 11:08 pm

Ma da najebu i 100 puta, reči če da im je bilo bolje..... valjam se od smijeha
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Tashana 19/02/10, 11:09 pm

I onda ih ova otkanta radi mlađeg pucam od smijeha
Tashana
Tashana
.
.

Broj postova : 1615
Join date : 02.01.2010
Age : 42

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Anila 19/02/10, 11:12 pm

valjam se od smijeha valjam se od smijeha
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by HAL3 20/02/10, 07:30 pm

Ja sam svom rekla jasno i glasno; ne toleriram preljub - ovakve ili onakve vrste, meni je svejedno. U trenutku kada ti ja kao ja nisam više dovoljno zanimljiva, i u trenutku kada o meni više ne razmišljaš kao o svojoj družici koju bi tvoj nesmotren postupak do srži povrijedio, u tom je trenutku očito da nisam potpuno emocionalno-tjelesno ispunjenje tvog života. Čemu onda dalje dijeliti zajedničku postelju, adresu i sve ostalo, ako ne dijelimo život. Jer u trenutku "zastranjenja" on ima neki svoj novi svijet, nešto čega ja nisam dio. Pa ako ti se hoće izgubiti sve što sad imaš samo zbog naleta znatiželje, strasti, jebeno čega god već - pa ti hajde. Ali ne buš meni nabijao rogove!!!! ljuto ne
Ono što je Hera spomenula....ono famozno; nisi ti kriva valjam se od smijeha ....e to je doista za valjati se od smijeha. Budu li smislili konačno nešto originalnije i inteligentnije, umjesto kopiranja rečenice nekog tko je nekad davno dugo promišljao nad svojim postupkom?
HAL3
HAL3

Broj postova : 459
Join date : 27.01.2010
Age : 48
Lokacija : Taman pred nosom

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Admin 20/02/10, 07:41 pm

Sve je to u redu što vi kažete ali malo previše brijete kao da su samo muški ti koji varaju! Baš me zanima sa kojom spikom žena dođe mužu kojeg je prevarila!? Sigurno sa nekom puno originalnijom (vi žene ste ipak "kreativnije" kad su takve stvari u pitanju!!!
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by HAL3 20/02/10, 07:47 pm

cool Žena kad prevari muža, u velikoj većini je u stanju i razvesti se skoro pa odmah. Ona se nije spetljala samo tjelesno. Ona se vjerojatno i turbo zaljubila. Slijedom toga, neće si ni tražiti neka opravdanja.
valjam se od smijeha A ako i nađe, opet je vjerojatno da neće krivnju prebacivati na sebe, već će biti bolno iskrena; zanemarivao si me....
HAL3
HAL3

Broj postova : 459
Join date : 27.01.2010
Age : 48
Lokacija : Taman pred nosom

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Admin 20/02/10, 07:53 pm

A kao nemoguće je da žena zanemaruje..... muža (muškarca)....!?
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Tashana 20/02/10, 07:56 pm

Admine, zar si zaboravio onaj post o ženi koja cijeli dan radi, kuha, pere,pegla brine se o djeci, o kućnim ljubimcima i onda kad hoće umorna leći u krevet veli : Zaboravila sam, muž mi je ostao nepojeben na kauču!! pucam od smijeha I to je obavila...
Tako da žena nemre zanemariti muža Very Happy
Tashana
Tashana
.
.

Broj postova : 1615
Join date : 02.01.2010
Age : 42

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Admin 20/02/10, 07:57 pm

valjam se od smijeha
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Tashana 20/02/10, 08:00 pm

Zaključak : Od toliko posla po kući, oko kuće i naravno obitelji, žena nema ni vremena prevariti muža!! Ako koja uspije, neka nam podijeli taj svoj uspjeh!! cool
Tashana
Tashana
.
.

Broj postova : 1615
Join date : 02.01.2010
Age : 42

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Admin 20/02/10, 08:02 pm

Nebih se složio sa vama pa sam evo prepisao (nije dalo copy/paste) jedan podatak koji govori o tome:

Godine 2002. dva poznata sociologa (J.D. Atwood i L. Schwartz) objavila su u stručnom glasilu Journal of Couple & Realationship Therapy svoj rad u kojem su objavili da su na osnovu opsežnog istraživanja došli do zaključka da je čak 50-60% oženjenih muškaraca i 45-55% udanih žena imalo sexualne odnose s nekim drugim dok su bili u braku!

A Hal, možda tebi i ovaj podatak bude zanimljiv:

...jedno je istraživanje pokazalo da žene švrljaju uglavnom kad uđu u tridesete, a njihov biološki sat počne otkucavati. Tada su na seksualnom vrhuncu i imaju najbolje šanse za aferu.

Molim lijepo!
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by HAL3 20/02/10, 08:04 pm

Teško.....malo koji muškarac će si dopustiti da mu nešto usfali. Ne kaže se uzalud da je bedinati muža i djecu jedno te isto. Jbg, c'est la vie. Ženu u preljub uglavnom odvuče potreba za pažnjom.
HAL3
HAL3

Broj postova : 459
Join date : 27.01.2010
Age : 48
Lokacija : Taman pred nosom

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Tashana 20/02/10, 08:05 pm

OK, ja još imam vremena i nade valjam se od smijeha
Tashana
Tashana
.
.

Broj postova : 1615
Join date : 02.01.2010
Age : 42

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Admin 20/02/10, 08:09 pm

Ma šta teško! 45-55 i 50-60 !!! Baš i nije neka razlika!
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by HAL3 20/02/10, 08:11 pm

Admin je napisao/la:

A Hal, možda tebi i ovaj podatak bude zanimljiv:

...jedno je istraživanje pokazalo da žene švrljaju uglavnom kad uđu u tridesete, a njihov biološki sat počne otkucavati. Tada su na seksualnom vrhuncu i imaju najbolje šanse za aferu.

Molim lijepo!

skačem i plješčem Ima još nade za mene!!! skačem i plješčem
Ne znam....zadovoljna sam svojim životom u ovom trenutku. Imam pažnju, imam sexa kad god zaželim, imam partnera za kvalitetan razgovor....ne znam kakva bi mi se pomutnja u glavi morala dogoditi da sve to bacim u vjetar. Jer ja ne bi mogla živjeti sa švrljanjem na savjesti, jbg - takva sam.
HAL3
HAL3

Broj postova : 459
Join date : 27.01.2010
Age : 48
Lokacija : Taman pred nosom

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Tashana 20/02/10, 08:18 pm

Ja bi stigla prevarit muža jedino na pauzi na poslu koja traje pola sata.... valjam se od smijeha Ak u tih pola sata uspijem sve kaj bi htjela...bila bih čarobnjak Very Happy Poslije posla jurim u vrtić, pa doma, pa ručak, pa pospremat, pa pripremat ručak za sutradan i onda jedva čekam leć i spat, i naravno ne zaboravit muža .... valjam se od smijeha
Tashana
Tashana
.
.

Broj postova : 1615
Join date : 02.01.2010
Age : 42

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Admin 20/02/10, 08:19 pm

Nisam ja ni mislio na tebe Hal nego općenito! Ali pošto ste same babe na ovom forumu....Bolje da šutim! pucam od smijeha
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Tashana 20/02/10, 08:20 pm

Ruku na srce, ni mi se nebi žalile da imaš muško pojačanje ovdje cool
Tashana
Tashana
.
.

Broj postova : 1615
Join date : 02.01.2010
Age : 42

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Admin 20/02/10, 08:22 pm

Vidiš kako vam nije dovoljan jedan muškarac! valjam se od smijeha
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Tashana 20/02/10, 08:23 pm

Gle ti sad njega malo po guzi
Mi bi friško meso Evil or Very Mad
Tashana
Tashana
.
.

Broj postova : 1615
Join date : 02.01.2010
Age : 42

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by HAL3 20/02/10, 08:23 pm

Ma nisam ni mislila da misliš na mene Very Happy
Nego, daj ti nama malo pojasni neke stvari iz muške perspektive, tipa; zakaj muško zblokira kada vidi komad ženskog mesa? zašto je toliko bitno pokušati isprobati neku drugu rupu, kad je rupa - rupa? i tako dalje.... Bez obzira što tu dominiraju žene, nemoj šutjeti. Radije viči! Laughing
HAL3
HAL3

Broj postova : 459
Join date : 27.01.2010
Age : 48
Lokacija : Taman pred nosom

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Tashana 20/02/10, 08:28 pm

Slažem se sa Hal Laughing
Tashana
Tashana
.
.

Broj postova : 1615
Join date : 02.01.2010
Age : 42

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by nika0406 20/02/10, 08:30 pm

ZAŠTO MUŠKARCI VARAJU
1. Prilika čini lopova
Ova stara izreka vrlo je točna kada je u pitanju varanje. Jednostavno im nešto bude ponuđeno i oni to prihvate. Znaju se braniti da to nikada ne bi učinili da im nije bilo ponuđeno. Naravno, mogli su odbiti, ali mnogi to ne naprave.
2. Zadovoljavanje ega
U dugotrajnoj vezi muškarac se počne osjećati neprivlačno i kad neka druga žena počne pokazivati interes za njega, on se prepusti. To godi njegovu egu i on se ponovno počne osjećati moćno i poželjno. I za to imaju opravdanje – lov je u prirodi muškarca.
3. Udaljenost
Možda vas dvoje i nemate baš tako puno zajedničkoga kao što ste mislili na početku veze. On je upoznao ženu s kojom dijeli brojne interese. Možda ona, za razliku od vas, voli gledati nogomet s njim. Vrlo je vjerojatno da će on poželjeti otkriti i koliko su kompatibilni ispod plahte.
Muškarci ponekad varaju samo zato što im se pružila prilika za to
4. Svađanje
Muškarci ponekad varaju kako bi pobjegli od partnerice koja im stalno nešto prigovara. Nitko ne voli biti u društvu osobe koja stalno kritizira. Postelja druge žene u takvim okolnostima izgleda kao oaza usred pustinje.
5. Prošla ih je zaljubljenost
Muškarci nekada jednostavno prestanu biti zaljubljeni. Međutim, navikli su se kroz godine na vezu i sada ne znaju kako iz nje van. Možda ostaju u vezi i zbog djece ili financijskih razloga. Nedostaje im osjećaj ljubavi pa bi ga mogli potražiti negdje drugdje. U njihovim glavama prekid veze na taj način sasvim je prihvatljiva stvar.
6. Loš seksualni život
Ako muškarac ima nezainteresiranu partnericu ili nije zadovoljan seksualnim životom zbog drugih razloga, vrlo je vjerojatno da će imati aferu. Žene griješe jer smatraju da se u dugotrajnim vezama više ne trebaju truditi oko partnera. Seksualni život postaje dosadan, pa muškarci potraže uzbuđenje na drugoj strani.
7. Osveta
Muškarci će ponekad varati kako bi se osvetili partnerici koja je varala njih. Vodi ih uvjerenje da i ona mora osjetiti bol koju su oni prošli. Razum, naravno, nema ništa s tim.
8. Novo je uzbudljivo
Slikovito rečeno – nekim muškarcima dosadi odrezak svakoga dana, pa požele piletinu. To se u prvome redu odnosi na seksualni život. Često odabiru žene koje su manje privlačne od njihovih stalnih partnerica, ali su nove i uzbudljive.
9. Provjera vlastitih sposobnosti
Ako se muškarac vodi razmišljanjem – ono što ne zna, ne može je povrijediti – prevarit će partnericu samo da vidi je li dovoljno pametan da se izvuče iz toga. Potajno možda i priželjkuje da ga uhvati pa da on pokaže sve svoje muške sposobnosti.
10. Žene im dopuštaju prevaru
Neke žene opraštaju prevaru iako je poznata stvar da će onaj tko prevari jednom to učiniti i drugi put. Muškarci su jednostavni i misle da ćete mu oprostiti jer ste to već jednom učinili.

Ovo su, dakle, samo neki od razloga zbog kojih muškarci varaju. Postoje još i mnogi drugi. Međutim, činjenica je da se nijedan od njih ne može opravdati, jer prevara je uvijek prevara. Oni koji varaju trebali bi se s vremena na vrijeme prisjetiti one stare 'sve se vraća, sve se plaća'.
nika0406
nika0406
.
.

Broj postova : 2127
Join date : 09.01.2010
Age : 40

[Vrh] Go down

Preljub - Page 2 Empty Re: Preljub

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.