Anila`s Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AdWords
Gallery


CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty
Podijeli na Fejsu
Podijeli
Keywords


CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

+40
HannaH888
kety
xyz
zelena
ANCI
shoebox_girl
Lili
susjeda
Natasa
taty19
dandy
vicky
noa
malena24
dena
Nina2
Lauraaa
katy
bubab047
Otkačena
sandra
NIKA
Jellle
cailler
una
mikicam
HAL3
sajnam
honey
Tena28
Lost
Ana
nika0406
seven
@ma-moon
Tashana
Mariza
june
Anila
Admin
44 posters

Stranica 17 / 39. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Next

Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 16/02/10, 04:24 pm

Mico, ma i ak je otišlo na CIN 2 napravi biopsiju, sa ekskohleacijom endocerviksa, nakako prvo konizaciju, nikako.....
Drži mi se, pusa


A do onda se možeš malo zabavljat na chatu!
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by mikicam 17/02/10, 11:04 am

Pozdrav cure!Bila sam u privatnoj ordinaciji kod dobrog citologa i isto mi je rekao da terbam na konizaciju sto prije.Kaze da nema sta da me gleda da je sve u mojim nalazima jasno i to je to...
Sad jos da odem dogovoriti termin nista mi drugo ne preostaje..
Javim se kad ovo sve zavrsi!!

mikicam

Broj postova : 7
Join date : 06.02.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by seven 17/02/10, 11:06 am

Drage moje, samo sam vas došla pozdravit Very Happy . Sutra idem u polikliniku pa nalaz zadnje pape i dogovor sa doktorom kako ćemo dalje. Znam da neće bit nikakvih promjena na bolje... zabrinut
samo bih voljela da se napokon nešto konkretno počne rješavat. Već mi je muka od svega toga... tužnii
seven
seven

Broj postova : 23
Join date : 07.01.2010
Age : 40
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Admin 17/02/10, 11:11 am

Ajd javi nam se onda sutra da čujemo nalaze!
I imaš odavno PP od mene koji nisi pročitala!
Pozz!

I navrati na chat...
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by @ma-moon 17/02/10, 11:14 am

ne brini draga!!bolje da znaš nešto nego ništa...sutra ćeš vidjeti nalaze konzultirati se s doktorom i krenuti dalje u borbu..ništa nam drugo ne preostaje.nego navrati ti nama na chat navečer...tamo se o svemu priča osim o problemima sretan
sve će biti o.k.živčeke u ladicu i javi nam rezultate. Very Happy
@ma-moon
@ma-moon
.
.

Broj postova : 997
Join date : 15.12.2009

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Admin 17/02/10, 11:15 am

mikicam je napisao/la:Pozdrav cure!Bila sam u privatnoj ordinaciji kod dobrog citologa i isto mi je rekao da terbam na konizaciju sto prije.Kaze da nema sta da me gleda da je sve u mojim nalazima jasno i to je to...
Sad jos da odem dogovoriti termin nista mi drugo ne preostaje..
Javim se kad ovo sve zavrsi!!

Možeš ti u međuvremenu navratiti na naš chat....
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by @ma-moon 17/02/10, 11:22 am

mikicam je napisao/la:Pozdrav cure!Bila sam u privatnoj ordinaciji kod dobrog citologa i isto mi je rekao da terbam na konizaciju sto prije.Kaze da nema sta da me gleda da je sve u mojim nalazima jasno i to je to...
Sad jos da odem dogovoriti termin nista mi drugo ne preostaje..
Javim se kad ovo sve zavrsi!!
draga držimo fige...javi nam za kad imaš zakazano i jel to to.. šaljem ti srce
@ma-moon
@ma-moon
.
.

Broj postova : 997
Join date : 15.12.2009

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by seven 17/02/10, 02:09 pm

Admin je napisao/la:Ajd javi nam se onda sutra da čujemo nalaze!
I imaš odavno PP od mene koji nisi pročitala!
Pozz!

I navrati na chat...

He,he, tek sam sad pročitala poruku Smile . Hvala na svemu thank you . I hvala drugim curama na podršci. Sutra javim nalaze Shocked .
seven
seven

Broj postova : 23
Join date : 07.01.2010
Age : 40
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Admin 17/02/10, 05:33 pm

Mikicam! Nije ni konizacija smak svijeta, samo se nadajmo da je stvarno potrebna...Puno ovih cura ovdje je bilo na konizaciji....
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 17/02/10, 05:44 pm

Upravo tako...
Sve to prođe jako brzo, naravno moraš se poslje pazit, bez ikakvog napora ali da, nadajmo se da je stvarno potrebna, jedva čekam tvoj phd nalaz konusa....
Odi se malo opustit k curama na chat....
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Jellle 17/02/10, 08:39 pm

eto mene s kolposkopije danas.Sretna sam.Ide na bolje.Ginekologica zadovoljna.Kaže da od konizacije najvjerovatnije ništa (99%) i da ču ponovno na biopsiji ovo područje što mi je ostalo zaraženo je jako,jako malo.Kaže ona da je totalno minimalno ostalo zaraženoga i svjetlije je bolje i da bi se to bez problema trebalo odstraniti biopsijom.Osim toga papa prije biopsije mi je pokazivao da mi je zaražen i cerviksu, i endocerviks i rodnica (to su neka slova na papi, čini mi se A,C i E, nisam sigurna) a papa poslje biopsije kaže da je sada zaražen samo cerviks. Uglavnom, gin. nije mogla vjerovati da je tako mali dio ostao.Pokazivala mi je i uspoređivala kolposlopske slike prije i poslje biopsije i stvarno je dosta toga uklonjeno.A dio s kojeg je uzeto tkivo lijepo je zaraslo.
Nalaz današnje kolposkopije glasi: "SGK sprijeda u kanalu.Mali tračak acetobijeljenja u 11 sati te na prednjoj usni uz vanjsko ušće cervikalnog kanala.Opisano područje jod negativno"
početkom 4 mj. idem ponovno na papu za koji mi je rekla da če uzeti tri uzorka (iz cerviksa,endocerviksa i rodnice.valda sam te nazive dobro zapamtila) te če svaki od ta tri uzorka staviti na svoje staklo kako bi papa bio precizniji.do sada je uzimala po tri uzorka ali na isto stakalce.Tako mi je ona objasnila.A nakon te pape ću najvjerovatnije ponovno na biopsiju ukoliko mi se kojim čudm ovo samo od sebe ne ukloni.
bila sma danas kod nje 45 min. sve živo sam ju ispitala i baš mi je sve lijepo objasnila.Čak mi je i crtala grlič i pokazivala na crtežu gdje je to zaraženo tkivo i što je maknuto biopsijom.Obožavam svoju ginekologicu!
a sljedeći mjesec idem na briseve za klamisiju,mikroplazmi i aerobe.Valda s tim bude sve okej.Valda nisam ni jednu drugu boleštinu pokupila.
osim toga dala mi je vaginalete Vagisan.Kaže malo za dezinfekciju.
Jellle
Jellle

Broj postova : 370
Join date : 15.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Jellle 17/02/10, 08:45 pm

i pitala sam ju za peniskopiju i briseve za muške.Rekla mi je da se peniskopijom ne može utvrditi da muškarac nema hpv ali ni brisom jer ako kod muškarca hpv nije uzrokovao promjene (koje se i na peniskopiji vide) bris če biti lažno negativan. I da u biti za muškarce još nema pretrage kojom bi se sa sto posto sigurnošču tvrdilo dali imaju hpv ili nemaju.
Jellle
Jellle

Broj postova : 370
Join date : 15.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Jellle 17/02/10, 08:48 pm

iako znam da je to i dalje CIN3 (vjerovartno) i da je sve to još daleko od kraja sretna sam jer vidim pomake.Optimistična sam i nekako vijrujem da ču ovu godinu završiti s čistim papom Smile
Jellle
Jellle

Broj postova : 370
Join date : 15.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Admin 17/02/10, 09:15 pm

A jesam li ja ono tebi rekao da imaš dobru gin....... cool

I inače, tako se radi dobar papa i kad bi se tako uvijek radilo....češće bi se na vrijeme otkrivale takve promjene!
Sad je vrijeme da to u glavi staviš negdje sastrane, napraviš podsjetnik za papu (najbolje na mobitelu alarm neki, da ne gledaš svaki dan nekakav papirić koji te podsjeća) i posvetiš se stvarima i aktivnostima koje voliš, ne gledaj vijesti, crne kronike, horore...nego komedije i sl...papaj puno povrća i voća i ostalu raznovrsnu hranu (ako je moguće - sve to domaće ili barem što više domaće), spavaj barem 7-8 sati i redovito.....i naravno....priključi se meni i curama na CHAT temi (chat za zeku peku) di ćeš čuti svakakvih gluposti koje će te svaki dan razveseliti!!! OK!
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Jellle 17/02/10, 09:44 pm

i Anila je baš negdje pisala o tome kako se ispravno uzima papa test. ali nije mi jasno zašto ginekolozi kad vec uzimaju tri uzorka (ako uzimaju možda neki i ne) zašto ta tri uzorka stavljuju na isto stakalce a ne na svako posebno? mislim, nije mi jasno u čemu je fora. pa nije da je skuplje uzimati tri uzorka na svako stakalce posebno.
Jellle
Jellle

Broj postova : 370
Join date : 15.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 17/02/10, 10:00 pm

U pravilu svaku razmaz ide na zasebno stakalce..... tak je sad meni zadnji rađen, pod mojim budnim okom i nadzorom cool Laughing
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Admin 17/02/10, 10:03 pm

E Jelle da je samo to problem u tome svemu......Ima takvih "misterija" puno kod nas!
Ajde mi molim te pošalji mi na PP koja je to dr. i u kojem mjestu (ako ti nije problem, naravno) ako neka od cura iz tog kraja bude trebala preporuku da ju možemo preporučiti!
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Jellle 17/02/10, 10:15 pm

to ti je doktorica iz centra Zagreba.Privatna ginekološka ordinacija.Poslat ču ti na pp podatke. Ja sam kod nje završila po preporuci od kolegica s posla i zato jer surađuje preko Croatie osiguranja preko kojih sam osigurana pa imam preko njih neke preglede koje ne plaćam. a naknadno sam i po forumima čitala da ju cure samo hvale.S tim da moram napomenuti da je malo skuplja od ostalih (barem mi se tako čini) npr. ja sam Letz biopsiju platila 2.000kn..Kolposkopiju danas 450.
Jellle
Jellle

Broj postova : 370
Join date : 15.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Jellle 17/02/10, 10:19 pm

Anila je napisao/la:U pravilu svaku razmaz ide na zasebno stakalce..... tak je sad meni zadnji rađen, pod mojim budnim okom i nadzorom cool Laughing

a zašto inače tako ne rade? šta su ljeni pa im se ne da razmazati svaki na svoje stakalce ili je u nečem drugom caka.
Anila ti bi se mogla prekvalificirati u ginekološkog svajetnika Smile
Jellle
Jellle

Broj postova : 370
Join date : 15.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Admin 17/02/10, 10:25 pm

Nije to baš tema za javnu raspravu!!! U planu nam je dovesti par ginekologa uskoro na forum koji bi davali stručne odgovore i mišljenja pa.....Uglavnom upozorimo cure preko PP-a na takve stvari, kad vidimo da nešto nejde kako bi trebalo ići!
Ali zato svima govorimo: Neka vam ne bude teško pročitati i informirati se o tome, zato smo se trudili skupiti toliko informacija o tome svemu a bilo je puno teže to sve skupiti i dobar dio prevesti na hr. nego što je pročitati!!!


Zadnja promjena: Admin; 17/02/10, 10:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 17/02/10, 10:26 pm

Ne mogu tako u detalje o njihovim sranjima što rade, ali vjeruj mi nemaju nikakav razlog za to, ali jbg ne rade svoj posao...

Ja i jesam ginekološki savjetnik i psihijatar..... sve po potrebi! Smile
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by cailler 18/02/10, 01:21 pm

za Jellle.....
ako mislimo na istu osobu, tj. doktoricu....ta je žena meni pred 10 godina spasila trudnoću....
tj. još prije trudnoće sam krenula k njoj, jer se više nisam mogla natezati sa socijalnim doktorima..(. jer smo drugo dijete delali više od 3 god. i ništa...)
...da nije bilo nje, spakirali bi me u bolnicu, i ko zna kako bi završilo.....
Žena je toliko smirena i susretljiva, spontana....uvijek kažem, nisam nikada bila kod psihijatra, al kad sam znala izaći iz njene ordinacije osijećala sam se koda sam bila na nekom tretmanu....
neznam jel mogu na pp. jer nemam još 10 postova, al probat ću...

cailler

Broj postova : 42
Join date : 15.02.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Admin 18/02/10, 01:32 pm

Treba ti 5 postova za pp
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by cailler 18/02/10, 03:52 pm

Hvala Admine......uspjela sam poslat pp

cailler

Broj postova : 42
Join date : 15.02.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 18/02/10, 03:56 pm

Može meni ili Adminu na PP ime te dr da znamo one koji su ok liječnici da ih možemo preporučit drugima....
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 17 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 39. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.