Anila`s Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AdWords
Gallery


Popis imena sa značenjem i pokoji savjet oko imena (da se lakše odlučite za ime bebice) - Page 2 Empty
Podijeli na Fejsu
Podijeli
Keywords


Popis imena sa značenjem i pokoji savjet oko imena (da se lakše odlučite za ime bebice)

+3
Tashana
nika0406
Admin
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Popis imena sa značenjem i pokoji savjet oko imena (da se lakše odlučite za ime bebice) - Page 2 Empty Re: Popis imena sa značenjem i pokoji savjet oko imena (da se lakše odlučite za ime bebice)

Postaj by Zebrica13 10/04/10, 06:43 pm

Meni Nela preslatko, ali odmah me (a vjerujem i veliku većinu) asocira na crtić, Slonica Nelica, a djeca su nemilosrdna u zekanju...
Zebrica13
Zebrica13

Broj postova : 30
Join date : 18.12.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Popis imena sa značenjem i pokoji savjet oko imena (da se lakše odlučite za ime bebice) - Page 2 Empty Re: Popis imena sa značenjem i pokoji savjet oko imena (da se lakše odlučite za ime bebice)

Postaj by Anila 10/04/10, 08:39 pm

Da, na to se treba pripazit, pogotovo u svijetu u kakvom danas živimo...
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Popis imena sa značenjem i pokoji savjet oko imena (da se lakše odlučite za ime bebice) - Page 2 Empty Re: Popis imena sa značenjem i pokoji savjet oko imena (da se lakše odlučite za ime bebice)

Postaj by Jellle 11/04/10, 10:36 pm

pa da je i zovu slonica Nelica to mi je više slatko nego pogrdno.
ma kako god da se zoveš djeca ti mogu smisliti neki (ne baš lijepi) nadimak.
Jellle
Jellle

Broj postova : 370
Join date : 15.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

Popis imena sa značenjem i pokoji savjet oko imena (da se lakše odlučite za ime bebice) - Page 2 Empty Re: Popis imena sa značenjem i pokoji savjet oko imena (da se lakše odlučite za ime bebice)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.