Anila`s Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AdWords
Gallery


CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 39 Empty
Podijeli na Fejsu
Podijeli
Keywords


CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

+40
HannaH888
kety
xyz
zelena
ANCI
shoebox_girl
Lili
susjeda
Natasa
taty19
dandy
vicky
noa
malena24
dena
Nina2
Lauraaa
katy
bubab047
Otkačena
sandra
NIKA
Jellle
cailler
una
mikicam
HAL3
sajnam
honey
Tena28
Lost
Ana
nika0406
seven
@ma-moon
Tashana
Mariza
june
Anila
Admin
44 posters

Stranica 39 / 39. Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 39 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by makica 16/08/13, 11:25 am

evo mene opet Smile svaki dan gledam hoce li netko odg na prosli post, a evo da dodam i jos koje pitanjce Very Happy
meni je proslo dva mjeseca od biopsije,i evo pred neki dan nakon odnosa primjetim malo krvi, i ova dva-tri dana nakon imam nekakav iscjedak, smedji, nije obilan, vec ga vidim onako na papiru kada idem u wc.. tu i tamo me malo zna zaboljeti na lijevoj strani.. sredina mi je ciklusa tako da ne virujem da ima ikakve veze sa menstruacijom..a u ginica narucena tek za 5 dana jer je sve popunjeno.. posto se ovo ponavlja mozda 2-3 puta od biopsije (i cini mi se svaki put nakon odnosa) nekako se vec pocinjem brinuti, prvo sam mislila da je to mozda ranica od biopsije, pa mislim da je to do sada vec trebalo zarasti?? ili da nije to ovulacijsko krvarenje?? bilo kakva vasa rijec bi pomogla.. hvala vam puno i sorry ako sam pretjerala s postovima Very Happy Very Happy

makica

Broj postova : 5
Join date : 05.08.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 39 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 30/08/13, 07:27 pm

Ja sam uvijek za klasicnu konizaciju.... imaš tu na forumu o jednoj i drugoj..... pa malo procitaj Smile
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 39 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 30/08/13, 07:29 pm

Iskreno ja nakon biopsije odnos nisam niti sanjala.... samo diranje, lagano..... ali sex nismo prakticirali sigurno 4 mjeseca... sukrvica je vjerojatno od toga..... nakon biopsije ili konizacije maternica se nekako malo pošemeri, ali sigurno je sve ok.....
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 39 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by makica 30/08/13, 11:50 pm

ginekolog je rekao da je krvarenje vjerojatno bilo zbog stresa i hormona, jer je na pregledu ispalo da je sve u najboljem redu! odmah mi je napravio papa test kontrolni, i evo danas me zvao sa rezultatima-opet cin2! kaze mi da imamo dvije solucije, jedna je da opet cekamo 3-4 mjeseca za jos jedan papa, a drugi da idem na spaljivanje laserom u zg.. ja ga pitam dali misli na letz-on kaze da to nije to.. razgovor je bio preko telefona, pa nisam uhvatila kako se tocno zove zahvat...
uglavnom, kao na meni je da odlucim sto cu.. on kaze da bi pricekao jos jedan papa s obzirom da nisam radjala, ali ako i sljedeci pokaze dvojku da svakako onda idem na taj laser..
sto da radim???

makica

Broj postova : 5
Join date : 05.08.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 39 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 02/09/13, 10:19 am

A ništa cekaj... poradi na imunitetu, ali u svakom slucaju je najpametnije to odstranit i krenut dalje..... nije to dvoje isto, procitaj si tu o tome, sve piše... za laser ne znam puno žena da su išle, ali na letz biopsiju ili letz konizaciju znam, i da bilo je rezultata gdje se sve odstranilo, ali opet je bilo i slučajeva gdje je stanje ostalo isto.... sve to ovisi najviše o ljecniku.... ja bi ti preporucila da se javiš dr Brijacku, on radi u Varaždinu u bolnici...... prije bi to bio Ljubojevic, ali više ne... jedino ako mu kcer radi..... ali za sada pricekaj ponovno papu.... nemas kud jurcat, svejedno ti je...... ali zapamti, ODNOS SA PARTNEROM TI MORA BITI "ČIST" pod svaku cijenu...isto tako i partner ti mora znati dal je kod njega sve u redu, ali to isto možeš provjerit kod dr Brijačka.....
ostalo u pp....
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 39 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by makica 02/09/13, 12:03 pm

ok, evo ovo mi je 5 post pa ne znam hocu li moci na pp! svejedno,hvala ti puno na info!

makica

Broj postova : 5
Join date : 05.08.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 39 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 39. Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.