Anila`s Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AdWords
Gallery


CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty
Podijeli na Fejsu
Podijeli
Keywords


CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

+40
HannaH888
kety
xyz
zelena
ANCI
shoebox_girl
Lili
susjeda
Natasa
taty19
dandy
vicky
noa
malena24
dena
Nina2
Lauraaa
katy
bubab047
Otkačena
sandra
NIKA
Jellle
cailler
una
mikicam
HAL3
sajnam
honey
Tena28
Lost
Ana
nika0406
seven
@ma-moon
Tashana
Mariza
june
Anila
Admin
44 posters

Stranica 38 / 39. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by kety 05/10/12, 07:25 pm

hello!

evo mene sa novostima..
stigao nalaz iz virogene
12 visokorizičnih tipova: 16,18,31,33,35,39,45,52,53,56,58,59- nije dokazano
niskorizični: 6 i 11 - nije dokazano

bila s tim kod svog socijalnog gin, on mi na "ljubazan" način objasnio da to ne znači da ja nemam HPV jer njih ima 150 tipova, nego samo znači da ja nemam ove na koje su me testirali, te da u papa nalazu pise da ja imam promjene vezane uz HPV i on i dalje kategorički tvrdi da ja imam HPV i da mi je CIN 1 zbog toga. nikakvu terapiju mi nije dao, briseve mi ne želi uzet. rekla sam mu da mislim da imam upalu jer imam bol u zdjelici i donjem dijelu leđa, dao mi uputnicu za uzv jajnika

što reći...

u četvrtak će mi biti gotov nalaz pape koji sam radila kod privatnika, a onda ću vidjeti što ću dalje

kety

Broj postova : 4
Join date : 20.09.2012

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by kety 05/10/12, 07:33 pm

e da, zaboravila sam napomenuti da sam u zivotu imala samo jednog partnera, kao i on mene ( osim ako me nije prevario)

kety

Broj postova : 4
Join date : 20.09.2012

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 16/10/12, 07:05 pm

Ajde ako makneš glupost tvog ginekologa, ovo sve ostalo je SUPER...... trebala bi pucat od srece!
Bitno da nemaš Hpv..... a ovo što on tupi, ah, neka tupi..... sad bar znaš da je cin od upale, a to ce ti privatnik dat terapiju, tj ili dalacin kremu ili canesten...... e a dali ti je privatnik napravio briseve??
Trebala si i to, znam, znam, puno para, ali evo vidiš, koliko para toliko i muzike...... OK!
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by HannaH888 13/03/13, 12:22 pm

ej.nova sam tu.čitam malo te postove o HPV i zaintrigirao me jedan o polikliniki GINODERMA jer me upravo danas ujutro tamo poslao moj ginekolog,pošto mi je dijagnosticiran taj CIN I.i sad komentari na tu polikliniku nisu ni malo pozitivni,pa me zanima kaj da radim,kam da idem?molim za pomoć nekoga ko ima više iskustva s tim

HannaH888

Broj postova : 6
Join date : 13.03.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 13/03/13, 10:21 pm

Da, najbolji su..... ali ako prije odlaska kod njih imaš neko "predznanje" TI OSOBNO, a ne da vjeruješ svemu što ti kažu, a da nemaš pojma...... procitaj si tu od svega po malo...... pogledaj što se radi u slucaju cin 1 i tako se postavi ( ne kad dr, ali kao pametna žena).
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by HannaH888 14/03/13, 08:29 am

Hvala na odgovoru thank you Sve mi je to jasno,čitala sam već to,al kad me pošalju u Zagreb,kam da onda idem,to me zanimalo?dal da onda idem u tu Ginodermu ili ima neko neku bolju preporuku

HannaH888

Broj postova : 6
Join date : 13.03.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by HannaH888 14/03/13, 08:31 am

Sad sam tek uspjela otvoriti gore navedenu adresu,pa sam vidjela,nešto mi komp štekao nisam mogla otvoriti.a to je ustvari odgovor na gore navedeno moje pitanje.hvala još jednom Smile

HannaH888

Broj postova : 6
Join date : 13.03.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 14/03/13, 11:21 am

Mislim da za cin 1, možda bolje da odeš u Harni..... baš kod dr Harni, jako je ugodna i nježna
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by HannaH888 16/03/13, 11:53 am

hvala puno na odgovoru Smile

HannaH888

Broj postova : 6
Join date : 13.03.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by marixa 28/05/13, 09:28 am

Pozdrav!
Evo da vam se pridružim da svojim problemima i da vas pitam za mišljenje.
HPV visokog rizika, CIN I, pa II pa ASCUS pa I i tako par godina, da bi u 2. mjesecu otišla kod LJube koji mi je napravio kolposkopiju i LEEZ biopsiju.
Nalaz kolposkopije: ectopij na čijoj se periferiji nalazi acidobijeli epitel, u stražnjem forniksu debeli acido bijeli epitel.
Nalaz biopsije: CIN II
Nakon 6 tjedana papa koja je opet CIN II. Nakon toga opet kolposkopija kod LJube koji je rekao da je nalaz kolposkopije isti kao i prije biopsije (po tome ispada da mi nije ništa odstranio) i da moram na konizaciju.
Treba mi vaše mišljenje da li da potražim drugo mišljenje ili da odem na konizaciju?
Nisam rađala i htjela bi uskoro ići na bebača, ali bi opet s druge strane htjela to riješiti pa ići na bebača.. Help!


marixa

Broj postova : 3
Join date : 28.05.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 29/05/13, 01:14 pm

Hm..... gle, ja stvarno prva ne odobravam Ljubine postupke, ali koliko znam najbolji je za letz biopsiju i ovo mi je stvarno cudno ako on nije ništa odstranio...... da razmislim

Jedno je sigurno..... ne možeš biti pokusni kunic i da te sad svi malo po malo pale, to treba riješit kako Bog zapovijeda.
Reci mi odakle si......?
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by marixa 30/05/13, 10:19 am

Iz Zg. sam. Otišla sam jučer po drugo mišljenje, na konzultacije i doktor mi je rekao da to nije za konizaciju, iz razloga što je većina promjena na stražnjem forniksu, da to pokazuje i papa nakon biopsije jer su dva plusa na V (vagina), a jedan na cerviksu i da on preporuča laser. Kaže da je najmanje invazivno i da je bolji nego fulguracija na koju bi trebala ići nakon konizacije. Taj doktor ne radi laser pa ne mislim da gura nešto svoje. Spomenuo je da bi mi laserom odmah sve skinuli i na cerviksu.
Sad sam u još većoj nedoumici. Jel imao tko iskustva sa laserom?

marixa

Broj postova : 3
Join date : 28.05.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 01/06/13, 10:36 am

ne znam

jel radi Harni laserom?
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by marixa 03/06/13, 07:40 pm

Koliko je meni poznato Harni ne radi. Znam da poliklinika Vili radi. Ako netko zna tko još radi, nek javi.

marixa

Broj postova : 3
Join date : 28.05.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by marijana12 10/06/13, 12:38 pm

bok, u ginodermi kod ljubojevića sam liječila kondilome (HPV niskog rizika) na vanjskim genitalijama (bila su 2-3 vrlo sitna kondiloma). On mi je svu kožu stidnice premazao podofilinom. Podofilin se prelio i po malim usnama i po otvoru rodnice. Sva mi se koža doslovce otpala i sve je duboko spečeno. To je bilo prije par mjeseci i do danas se nisam oporavila, trpim jake bolove, ne mogu ni hodati ni sjediti bez bolova. Da li netko ima slična iskustva? javite mi se u pp

marijana12

Broj postova : 3
Join date : 09.06.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 10/06/13, 12:50 pm

Ti to ozbiljno????????
Pa dali si se njemu obratila nakon toga?????
Tužbom, prijavom i nagovorom na ljecenje ???
O moj Bože..... pa jesi li bila kod ikoga da to pogleda?
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 10/06/13, 12:52 pm

marixa je napisao/la:Koliko je meni poznato Harni ne radi. Znam da poliklinika Vili radi. Ako netko zna tko još radi, nek javi.

Ja ipak mislim da Vili radi..... http://www.eklinika.hr/offers/LASERSKO-LIJECENJE-SVIH-OBLIKA-CIN-a-Izlijecenje-ektopije-za-siguran-zivot-svake-zene
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by marijana12 10/06/13, 01:53 pm

Anila je napisao/la:Ti to ozbiljno????????
Pa dali si se njemu obratila nakon toga?????
Tužbom, prijavom i nagovorom na ljecenje ???
O moj Bože..... pa jesi li bila kod ikoga da to pogleda?


Bila sam svugdje, i na Hitnoj, i u Petrovoj, i na Šalati. Davali su mi kortikosteroide, dermazin, razne kreme- ništa nije pomoglo...Bila sam i kod njega dva puta iz toga- on na svaki nalaz naravno piše "uredno". Mene zanima da li ste čuli da je itko ikada premazan po cijeloj koži s podofilinom? ili sam ja jedina? Na ostala pitanja ćemo privatno...A svima ostalima savjetujem da dobro razmisle prije nego se idu liječiti u Ginodermu kod Ljubojevića.

marijana12

Broj postova : 3
Join date : 09.06.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 10/06/13, 02:37 pm

da, znam...... iz vlastitog iskustva za njega......
ja sam ti poslala pp i mail, si dobila?
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by marijana12 10/06/13, 03:04 pm

Anila je napisao/la:da, znam...... iz vlastitog iskustva za njega......
ja sam ti poslala pp i mail, si dobila?

jesam, javim se popodne

marijana12

Broj postova : 3
Join date : 09.06.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by noname 12/06/13, 02:34 pm

Pozdrav svima,

nažalost prije par mj. sam se našla u ovim problemima , prvo CIN 3 papa, pa 2 kolposkopije od kojih je jedan doktor vidio blage promjene nalaz super, i uzeo samo ECC  nalaz je bio dobar. U međuvremenu otišla sam drugom dokt. međuostalom da uzme papa test ( dovoljno vremena je prošlo) on napravio kolposkopiju i potvrdio da se radi o CIN3, (znači prvi nalaz kolposkopije po njemu nije ispravan) napravio biopsiju i nalaz pokazao CIS, eto prije nalaza biospije mi je stigao dr.nalaz papa testa CIN1, ali ispalo je da sam se uzalud veselila pošto je nalaz biopsije stigao takav kakav je... Ispada da sam ostala pri prvom doktoru mislila bi da je sve donekle ok... Mislila sam da će me odmah poslati na letz konizaciju pošto nisam rađala, no doktor inače specijalist u svom području mi je predložio postupak hladne koagulacije, da ćemo time napraviti najmanju štetu i da je njegovo mišljenje da će to biti dovoljno... Bila sam na zahvatu,  prije par dana ali još 3mj neću saznati da li je postupak u potpunosti uspio, pa je to svakako mana ... jedino što sam zaključila da ne idu cure baš na taj zahvat , većinom svi idu na konizaciju neznam zbog čega da li malo doktora to smatra dobrim rješenjem ili jednostavno poliklinike nemaju tu opciju u ponudi... Slobodno pišite ako ima kakvih saznanja o tome pošto me zanima... Inače kada sam saznala d aje biospije pokazala CIS kontaktirala sam i dr. Ljubojevića jer sam htjela čim više različitih mišljenja, a on mi je rekao da je moguće da se stanje i popravilo samo biopsijom i da pričekam idući papa test pa onda interveniram, da se s njegovim pacijenticama i to događalo, tako da me šokiralo kad sam kasnije pročitala kako je odmah slao na konizaciju kada je meni doslovno rekao da se sve možda i biopsijom riješi...

noname

Broj postova : 1
Join date : 12.06.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 12/06/13, 11:09 pm

Ja cu komentirati samo ovo zadnje o Ljubi..... bit ce da se opametio!
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by makica 05/08/13, 07:06 pm

lijep pozdrav svima..evo obracam se vama po savjet jer na cijelom netu sam baš na ovom forumu došla do najviše informacija! evo moja priča:
zadnji papa nije bio u redu, sumnja na cin2 + hpv..tipizacijom smo utvrdili da se radi o hpv-u visokog rizika, te mi je urađena kolpo+biopsija-nalaz potvrdio cin2!
e sad, moj ginekolog kaže da se u slučaju cin-a 2 ne radi ništa, nego sada čekamo da prođu tri mjeseca od biopsije kako bi ponovili papa test. Ukoliko opet pokaže cin2- i dalje se neće raditi ništa po tom pitanju,a ako pređe u cin3 tada možemo razgovarati o konizaciji.
uz sve to, radila sam sve briseve koji su negativni, jedino mi se jako dugo vremena vuče upala zbog gardnerelle (sad sam imala terapiju medazolom)..
e sad, iz vaših postova vidim da imunitet igra jaku ulogu,pa sam počela piti betaglukan(1000mg dnevno)...
da li bih trebala slušati ginekologa i ne činiti ništa (osim rada na imunitetu)? znate li što bih još mogla koristiti za jačanje imuniteta?? svaki vaš savjet,mišljenje,iskustvo bi mi jako puno značio..

makica

Broj postova : 5
Join date : 05.08.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 06/08/13, 11:54 am

Pozdrav..... ja se osobno slažem sa tvojim ginekologom 100% u svemu, da sada treba pricekati i pustiti organizam da se oporavi do kraja.... a ukoliko pređe u cin3 klasicna konizacija ce biti najbolja...... do onda možeš potrošiti hrpu novaca na raznorazne pripravke, tabletice i slicno (znam iz iskustva),a one ti možda ne pomognu, biti svi znamo koliko ce pomoci.....najbolje od svega, bar sam ja s time ubila beštiju od hpv-a i digla imunitet je to da TOTALNO IGNORIRAŠ SVE ŠTO IMA VEZE SA TIME SVIME BAR TA DVA TRI MJESECA...... vjeruj mi, kad si nešto izbijemo iz glave i okrenemo se drugim stvarima naravno boljim organizam to prepoznaje i sve postaje u redu..... šetej, vozi bicikl, uživaj u ljetu, u prirodi.... makni nepotreban stres........ vjeruj mi........ za sve loše stvari ceš imat vremena razbijat glavu AKO BUDE BILO POTREBE, sada...... nemoj trošit novce uzalud, uzmi se eventualno ehinaceu(jednudozu) i lactogyn(također jedno pakovanje) i pusti organizam, a meci u njega puno mira i spokoja i srece....... provjereno! Very Happy 
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by makica 06/08/13, 01:02 pm

uh,totalno ignorirati je kod mene nesto kao nemoguca misija..doduse, sada se puno bolje osjecam kada vidim koliko nas ima sa slicnim problemima,da ovo ipak nije kraj svijeta, ali nikad necu zaboraviti onaj trenutak kad sam saznala.. osjecaj kao da imam kugu a ne hpv tupko lupko 
nekako mi je teško ne uzimati ništa,jer mi se po glavi stalno vrti ono: bolje barem nešto poduzeti-nego ništa,kaka štednja novca kad je zdravlje u pitanju, što ako pređe u cin3 a ja nisam ničim jačala imunitet-onda će ti biti žao što nisi pokušala, itd itd..
ehinacea i lactogyn-da li su to tablete,vaginalete?gdje da kupim, u obicnim ili biljnim ljekarnama? čula sam i za mms kapi da su jako dobre za imunitet,ali jako malo toga po netu ima?
znaš li kakve su uopće šanse da se cin2 povuče na cin1, ili da samo čekam trenutak kada će papa reći cin3?
kažeš klasična konizacija? nisam rodila, pa da li mi onda bolje odgovara taj letz ili je nož bolji u svakom slučaju?

makica

Broj postova : 5
Join date : 05.08.2013

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 38 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 39. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.