Anila`s Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AdWords
Gallery


GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty
Podijeli na Fejsu
Podijeli
Keywords


GINEKOLOZI- privatni i socijalni

+11
noa
suzanaŠ
nika0406
Jellle
Anila
creep
Čarobnica iz Oza
Ana
bonita89
june
Admin
15 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by noa 17/11/10, 01:05 pm

Mislim da to nema veze socjalni ili ne - nego da li rade svoj posao najbolje što mogu, kao za sebe i savijesno! Onda mi je sasvim svejedno...znala naći i jedne id ruge koji su super i koji su grozni, tako da ... a tko će ga znati :-)
Nego mene zanima jedno, ne znam kamo da stavim to pitanje? Zanima me da li vas vaši ginekolozi na gin pregledu uzmu obrisak rodnice i gledaju pod mikroskop, ustanove bakteriju, glivicu ili sl. pa tek onda daju kremu, vaginalete ili onako, đuture daju pa šta bude. Koliko vidim, malo njih išta gleda, uglanom kažu: a to su vam gljivice ili upalica, onako bez da uošće pogledaju. A to znam i sama da su NEKE gljivice, ali želim znati koje i kako ih se najbolje riješiti?!

noa

Broj postova : 11
Join date : 11.11.2010

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Otkačena 23/11/10, 09:53 pm

noa je napisao/la:Mislim da to nema veze socjalni ili ne - nego da li rade svoj posao najbolje što mogu, kao za sebe i savijesno! Onda mi je sasvim svejedno...znala naći i jedne id ruge koji su super i koji su grozni, tako da ... a tko će ga znati :-)
Nego mene zanima jedno, ne znam kamo da stavim to pitanje? Zanima me da li vas vaši ginekolozi na gin pregledu uzmu obrisak rodnice i gledaju pod mikroskop, ustanove bakteriju, glivicu ili sl. pa tek onda daju kremu, vaginalete ili onako, đuture daju pa šta bude. Koliko vidim, malo njih išta gleda, uglanom kažu: a to su vam gljivice ili upalica, onako bez da uošće pogledaju. A to znam i sama da su NEKE gljivice, ali želim znati koje i kako ih se najbolje riješiti?!
Niti jedan socijalni ginekolog mi nije obrisak gledao pod mikroskopom. To sam doživjela prvi put kad sam otišla kod privatnika. Do sada su mi socijalni napamet davali lijekove,nisu me nikad poslali na niti jedan bris, a rodila sam dvoje djece......Tek kad sam proguglala onda sam shvatila koje sve pretrage postoje, otišla k doktoru i sve to zatražila. Kad tamo,imam što čuti, HPV visokog rizika,ueraplazma i streptokok. Tko zna koliko se to vuklo.
Otkačena
Otkačena

Broj postova : 103
Join date : 23.03.2010
Age : 53
Lokacija : Dalmacija

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by noa 24/11/10, 12:46 pm

Ja imam dosadnu Ureaplasmu i nebi ju liječila da nemam CIN 1. Muka mi je više antibiotika i svega... sada je praksa u Americi da se svi klone antibiotika i da se ne liječe te baje koje se svejedno nalaze u vvaginalnog flori. Moja mama je radi streptokoka popila cijelu apoteku da bi joj na kraju dr. Mimica koji je jako pozna u Splitu rekao, ajte moja gospođo, ako vam ne smeta i nemate CIN ili druge promjene nemojte više piti antibiotike...neka bakterija...e sad ti budi pametan. MEni je moja ginićka dala Alborhyl za CIN 1 i Ureaplasmu, ali ga nemam namjru stavljati bez drugog mišljenja itd...

noa

Broj postova : 11
Join date : 11.11.2010

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by točkica 25/03/11, 07:28 pm

pozdrav svima Smile

evo, prvi puta pisem na ovom forumu, i u svom prvom posticu necu odmah hvalit, vec cu dapace popljuvat.

Dakle,
jednog dana došla sam ja fino u sveopce poznatu polikliniku Ginodermu kod ''svemoguceg'' i na sva usta hvaljenog dr. Nikole Ljubojevića. Tamo mi je dijagnosticiran Cin 3, i jako pozitivan visokorizicni hpv. Ok. Narucena sam bila krajem 10 mj na letz biopsiju. Uzasno me bolila, kao da ni nisam primila nikakvu lokalnu anesteziju. Odradio je on to sve i poslao me doma. Nakon 8 tjedana dosla sam na prvu kontrolnu papu , rezultat cin 1. Ok. Nakon toga narucio me na kolposkopiju, da vidimo kak je to unutra. Dosla ja sve super, lijepo zaraslo. Iduce kaj cemo radit je spaljivat kondilome. Dogovorila se ja s njim sve lijepo, javit cu se ja njemu.

8.3 dodem ja njemu na kolposkopiju, pitam ja njega''dr. kak i kad cemo spaljivat kondilome'' veli on meni ne ne, nema tu nikakvih kondiloma, to sam se ja zabunio, malo krivo vidio..nego ima jedna druga stvar..Cin1..nije tebi ostalo puno vremena, ti to moras hitno operirati, sutra ili u petak najkasnije.Trebat ces bolovanje i zahvat ti dode 2000 kn'' Odsjekle su mi se noge na sam spomen toga da mi nije ostalo puno vremena. Dodem ja tamo do njegove sestre, zenska mi da 4 termina, i kao cekat ce oni mene da se ja njima javim do 16.00. Izadem van, nisam znala koji je smjer za doma, lijevo, desno ili moram prec cestu. Izgubljena sva, u soku. Dosla doma, zapalila cigaretu i odjednom mi prode kroz glavu '' KOJI K ON MENE IMA SLAT NA KONIZACIJU S CIN 1 ?''Naravno, nisam se javila za konizaciju..makar su me zvali 6 puta!
Zovem ja dr drugog, poznanik..i veli mi da bjezim glavom bez obzira od mesara Ljubojevića jer taj reze sve, i sta treba i sta ne treba. Kao, nije ni cudo da su sve ''ciste'' nakon sta zavrse s njim, kad fraer samo operira. Prosli tjedan sam radila cervikalne briseve(PCR metodom) i papu. Danas sam ih pokupila i nisam mogla vjerovati. Od hpv-a ni h, micopl. i ureapl. 0 bodova, clamydia također 0 bodova mikrobioloski.sterilan. Ocigledno sam hpv imala samo u Ginodermi koliko mi se cini, jer ne znam kako objasnit nestanak hpva u 3,5 mj, bez ikakvih terapija.Ne zna mi ni moj socijalni ginić objasnit. Samo LETZ biopsija. A jedva cekam sada papa test da mi dode, zivo me interesira kakav je.

Eto, to je cjenjeni dr. Ljubojević, rezać svega i svacega bio cin 1 ili cin 3, samo neka je lova na stolu..za ostalo ga nije briga. I bas radi tog CIN 1 i pokusaja konizacije cu ga prijaviti, jer je nedopustivo da jedno takvo zlo od covjeka radi sa zenama i sakati ih. Hvala bogu imam sve napisano, postambiljano i potpisano njegovom rukom, sve, i planiranje konizacije,..sve divno napisano. Da sam ga guglala malo ranije i da sam nasla da je odgovoran za smrt rodilje jer na njoj nikakve pretrage nije napravio nakon poroda..apsolutno nista, nego ju samo pustio da ko zivotinja iskrvari na krevetu, nikad mene ta Ginoderma ne bi vidjela.
Toliko od mene. Isprika na greskama, ako ih ima..ljuta sam jako.
Lijepi pozdrav,
Točkica

točkica

Broj postova : 2
Join date : 25.03.2011

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Anila 25/03/11, 08:38 pm

Hej....
Samo da ti kažem, ANILA`S je nastao iskljucivo radi LJUBOJEVIĆA!
Sve vezano za ovo i clanak u vecernjem je vezano za njega i mene..
Tužila sam ga, ali oni su ti kao vjetrenjace, totalno isto pušu....
Izašao je i prirucnik u kojemu je detaljno napisano di je mene zajebao ( inace ja sam morala na klasicnu konizaciju sa ascusom!).....
popraceno od strane medija, ali NIKOME NIŠTA!!!!!!!
Sad me zanima samo od kud mu jebena muda da se opet usudi nekoga ici zajebat?????!!!!!
Inace..... zao mi je, al vjeruj mi.... procitaj malo moj anilas..... mene je uspio sjebat.....
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Anila 25/03/11, 08:41 pm

od onda se ko glupaca trudim, svima vama pomoci, pokazat da morate sve znat prije nego odete bilo kome od njih....
svi postupci su tu kod mene napisani od strane who-a i onako kako treba biti.....
sve moje je podređeno ženama i muškarcima.... i zamisli kad nekome spasim život.... napravim to za badava.....
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Anila 25/03/11, 09:01 pm

Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by točkica 26/03/11, 02:52 pm

Anila je napisao/la:od onda se ko glupaca trudim, svima vama pomoci, pokazat da morate sve znat prije nego odete bilo kome od njih....
svi postupci su tu kod mene napisani od strane who-a i onako kako treba biti.....
sve moje je podređeno ženama i muškarcima.... i zamisli kad nekome spasim život.... napravim to za badava.....

da naravno...nisam otisla jer mi je kasnije proslo kroz glavu koji k on mene ima slat na konizaciju s takvom dijagnozom. Nisam blentava, u medicini jesam, drugo podrucje al znam dovoljno. Citam te, citala sam te i na forum.hr..i ja sam tamo ;)

točkica

Broj postova : 2
Join date : 25.03.2011

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by mima 02/10/11, 08:56 pm

Poštovanje svima !
Nova sam ovdje iako se s problemima HPV-a nosim već pune dvije godine, pratim forum i nastojim se informirati o svemu ali nisam dorasla tome da mogu komentirati stvari ili prosuditi što je za mene dobro da poduzmem. Uglavnom, povjerenje sam dala liječnici koja u dvije godine redovitih tretmana nije uspjela riješiti moj problem VAIN promjena na rodnici tako da već godinu i pol vučem dijagnozu CIN I i trenutno razmišljam da promijenim liječnika.
Molim vas da mi preporučite nekog dobrog liječnika u Zg koji vam je uspio riješiti sličan problem i koje metode je koristio.
Hvala

mima

Broj postova : 8
Join date : 28.09.2011

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Anila 04/10/11, 09:16 am

Pozdrav...... jel mogu ja molim te prvo znati kod koje si doktorice unazad te dvije godine i što ti je radila do sada?
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by mima 06/10/11, 08:34 pm

Ne želim napisati ime liječnice javno jer nije mi namjera nikoga blatiti i protiv sam takvih načina postupanja. RAdo ću javno pohvaliti nekog tko to zaslužuje ali nerado pišem protiv nekog. Radije bih to na private mail ako je to moguće. No uglavnom problem je rješavala premazivanjem rodnice podofilinom 20 % i fulguracijom, nakon nekog vremena čekanja i oporavka ide papa test, pa opet ispočetka. Voljela bih saznati na koji način to rješavaju drugi liječnici koji imaju više uspjeha u tome nekim drugim metodama i koji su to liječnici. Hvala na razumijevanju.

mima

Broj postova : 8
Join date : 28.09.2011

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Anila 07/10/11, 07:31 pm

ok.... mislim da ces skoro moci koristit pp......
ja bi na tvom mjestu prvo bila zainteresirana za kolposkopiju te biopsiju....... ne znam dal si to radila uopce.....
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by mima 10/10/11, 07:11 pm

Kolposkopija je rađena više puta, biopsija ne ( valjda je procijenila da nije potrebna ?! ), ali zanima me što bi eventualno lošiji nalaz biopsije promijenio u postupku liječenja VAIN promjena na rodnici i koji bi se postupci u tom slučaju primjenjivali ?

mima

Broj postova : 8
Join date : 28.09.2011

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Anila 13/10/11, 08:19 am

mima.... Vain je isto kao i cis, ali na vagini....... npr.... vain1 je kao cin1, ali isto tako je vain3 kao cis...... nije za šaliu, znaci ti digo to sve vuceš i premazivanje nije pomoglo..... potrebna ti je biopsija+ kolposkopija i to kod dobrog doktora, da se vidi TOCNO STANJE...... vec ti tu postoji šansa da se makne taj dio koji je oštecen....
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by mima 15/10/11, 08:20 am

Hvala na odgovoru. Znam da mi je potreban dobar liječnik i voljela bih čuti neke dobre preporuke. Da li je nakon biopsije potrebno mirovanje ?

mima

Broj postova : 8
Join date : 28.09.2011

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Anila 16/10/11, 05:06 pm

Da naravno...... ali opet se to razlikuje, jel je pitanje koja biopsija ( panch ili letz) te koliko podrucje bi ti se otkinulo/ spalilo..... ako je to nesto sitno, samo ces dan dva malo više pazit na napor, ali ako je nešto vece u pitanju, najbolje je neko vrijeme mirovat, da ne bi došlo do krvarenja
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by mima 16/10/11, 07:42 pm

Sad sam naravno jako zbunjena, koliko se dobro sijećam riječi moje liječnice, ona je govorila da se na rodnici ne smiju raditi takvi zahvati jer se radi o jako osjetljivom tkivu.

mima

Broj postova : 8
Join date : 28.09.2011

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Anila 16/10/11, 10:20 pm

https://anilas.forumhr.com/t23-vain

http://www.poliklinika-harni.hr/teme/onkteme/03_vain.asp

Ako imaš dijagnozu Vain.... nije uopce šala...... sutra cu ti pobliže objasnit, a sad te molim u pp ime dr koji te je do sad ljecio, jel kad cujem takav nekakav komentar što je rekao doktor- muka mi je!
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by mima 17/10/11, 05:04 pm

Da li je Dr. Damir Eljuga liječnik u kojeg se može pouzdati po tom pitanju ?

mima

Broj postova : 8
Join date : 28.09.2011

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Anila 18/10/11, 10:19 pm

imaš pp
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by zelena 09/02/12, 11:59 am

imam par pitanja.

U trudnoći mi je ustanovljen ASCUS.
Sada je prošlo i 8 mj od tada, ginekolog me naručio na PAPA test.
Zašto ne bi odmah poslao uzorak na HPV DNK analizu?
Radi se o soc ginekologu u Puli.

Ja bih rado u ovom momentu i kolposkopiju i HPV DNA test ili hc2 test (znam da Rijeci ima labos). Papa mi se ne čini dovoljan. Ako nešto postoji - papa će dolaziti negastivan unedogled do pojave raka. ILI je sve u redu, a u trudnoći zna često biti čudan nalaz, plus imam perzistentnu kandidu zbog PCOS-a.
Sve u svemo - čekati loš PAPA test mi je glupo.

Da li za nešto od toga mogu dobili na socijalnu uputnicu i kako da to zatražim?
Koji su ginekolozi privatni u Puli za ovo pita je pouzdani? ILi u Istri, ili u Zagrebu ili Rijeci ako može na pp. Hvala

zelena

Broj postova : 11
Join date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by zelena 09/02/12, 12:02 pm

prestrašena sam jer mi se prijateljica od 28 god doslovno bori za život sa invazivnim karcinomom koji je metastazirao na sve u njoj uz odlične PAPE (uzimane kod privatnika i u bolnici u Istri) a smatra se da je krenuo sa cerviksa.


zelena

Broj postova : 11
Join date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Anila 09/02/12, 03:18 pm

Ja bi ti preporucila polikliniku Podobnik Zg ili Vili..... za ostalo ne znam..... ali privatnik definitivno......
kolposkopija, hpv test..... papa test je onako usput.....
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by zelena 09/02/12, 07:00 pm

može pp koji doktori u vili. tamo sam bila pratila dio trudnoće. super je. ili koji dotur u podbnik ako ih je više

zelena

Broj postova : 11
Join date : 09.02.2012

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Anila 10/02/12, 08:10 am

za podobnika bi rekla dr kalafatić, a u viliju ne znam koji, opcenito mi je poliklinika na dobrom glasu, ali nisam bila tamo
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

GINEKOLOZI- privatni i socijalni - Page 2 Empty Re: GINEKOLOZI- privatni i socijalni

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.