Anila`s Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AdWords
Gallery


Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty
Podijeli na Fejsu
Podijeli
Keywords


Tarot..... *Hera* !

+11
HAL3
dleskovic
nika0406
Tashana
Admin
honey
Zebrica13
*Hera*
Veks
tratincica
Anila
15 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by suzanaŠ 19/02/10, 10:08 pm

e ajd mi reci dali meni možeš vidjeti dali sam trudna ili da ču bitii trudna ovu godinu?
riba
suzanaŠ
suzanaŠ

Broj postova : 240
Join date : 17.02.2010
Age : 37
Lokacija : Virovitica

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by sandra 19/02/10, 10:31 pm

*Hera* je napisao/la:
sandra je napisao/la:pozdrav hera, ja sam f, rodzena 12.o6.1971...interesuje me posao i brak....nadam se tvome odgovoru.... Very Happy

Moze, trazite posao ili vas zanima situacija na postojecem.
Za brak, horoskopski znak i supruga.

16.07.1965....a za posao postojeca siruacija...pozdrav
sandra
sandra

Broj postova : 117
Join date : 03.02.2010
Age : 52
Lokacija : daleko sam....

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by cailler 23/02/10, 02:37 pm

*Hera* je napisao/la:
cailler je napisao/la:Hera, pozdrav
Imam pitanje.....i evo već u utorak ćemo imati povratnu informaciju..
Ovako, moj sadašnji doktor ima prijedlog kako bi nešto trebalo obaviti. tj. liječiti
Ja sam protiv toga, i evo, ovdje na forumu su me uputili i podržali.....

U utorak idem k njemu na konzultacije sa mojim prijedlogom....

Pitanje je- da li će doktor pristati na moj način liječenja.....a ne znam kak bi ti postavila pitanje.. uglavnom ja ću doć k njemu i reć....ja ne bi to vaše.....ja bi da napravite to i to.....hoće li on pristati na to? (u protivnom tražim novog doktora)
Lav
Hvala
A joj ne znam sta bi rekla, neke karte mi ukazuju kao na "prepiranje" ne slaganje i sl, kao da doktor smatra da je vasa ideja "nezrela" u smislu da nema uporista ne znam kako bih to rekla, a novci kao da vas brinu u svemu tome, Meni se cini da vi naginjete nekim "alternativnim" metodama ne iskljucivo mediciskim ?
Jeste li vi svjetlije kose ? Mada mi u konacnici stoji neki kompromis dogovaranje.

Mislim da sam se danas preforsirala ne ide mi. . Javi se u svakom slucaju, znam da ti nisam nista pametno rekla. doktor

Hej, Hera....ako si se ti preforsirala....ja sam bila smotana ko sajla....bilo mi je 100 stvari i pitanja u glavi, od posla, love, doktora....skakale su mi misli s jedne teme na drugu....a u glavi sam imala već cijeli scenarij kako će doktor biti protiv mog načina.....tako da si ti u stvari vidjela moje misli......a u stvari, da, mi smo se danas sve dogovorili.
A alternativa?...ha....kupila sam si prošli tj. Bachove cvjetne kapi - da me malo smire...i da muljala sam tuda po netu po još nekim receptima....i antioksidansima...razmišljala bi li pokušala s tim, ili će to biti bacanje novaca....
....hm...u biti i nisi baš bila preforsirana....
pusa

cailler

Broj postova : 42
Join date : 15.02.2010

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by *Hera* 23/02/10, 02:52 pm

sandra je napisao/la:
*Hera* je napisao/la:
sandra je napisao/la:pozdrav hera, ja sam f, rodzena 12.o6.1971...interesuje me posao i brak....nadam se tvome odgovoru.... Very Happy

Moze, trazite posao ili vas zanima situacija na postojecem.
Za brak, horoskopski znak i supruga.

16.07.1965....a za posao postojeca siruacija...pozdrav

Hm. . . a da li vi razmisljate o nekoj promjeni po pitanju posla ili razmisljate o jos nekim opcijama i mogucnostima, te moze biti promjena neka u sklopu postojeceg posla ili promjena za neko drugo radno mjesto, jer vama kao da su se otvorile neke nove mogucnosti, ali ako i jesu to vi nekako "tajite" ili pojtajno razmisljate o njima, jer mi se kroz ovaj sadasnji posao javlja neki "umor" kao da bi okrenuli ledja svemu tome. Ako imate plan negdje putovati poslovno, mislim da ce to biti odgodjeno. Odredjena borba i smjelost da se uhvatite s nekim stvarima u kostac se otvara kroz 3 mj. I ja ne bih iskljucila neku promjenu posla tamo oko proljeca 4,5 mj prema ljetu, tesko mi je odrediti vrijeme.

Zbunjena ovih dana, vama je naglasena uglavnom neka promjena kroz posao i put. Il' je taj posao mozda udaljeniji malo od vaseg mjesta gdje zivite.

Nadam se povratnim info.
Hvala !
*Hera*
*Hera*
.
.

Broj postova : 67
Join date : 20.01.2010
Lokacija : Sjedim na oblaku i pijem caj :)

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by *Hera* 23/02/10, 02:55 pm

cailler je napisao/la:
*Hera* je napisao/la:
cailler je napisao/la:Hera, pozdrav
Imam pitanje.....i evo već u utorak ćemo imati povratnu informaciju..
Ovako, moj sadašnji doktor ima prijedlog kako bi nešto trebalo obaviti. tj. liječiti
Ja sam protiv toga, i evo, ovdje na forumu su me uputili i podržali.....

U utorak idem k njemu na konzultacije sa mojim prijedlogom....

Pitanje je- da li će doktor pristati na moj način liječenja.....a ne znam kak bi ti postavila pitanje.. uglavnom ja ću doć k njemu i reć....ja ne bi to vaše.....ja bi da napravite to i to.....hoće li on pristati na to? (u protivnom tražim novog doktora)
Lav
Hvala
A joj ne znam sta bi rekla, neke karte mi ukazuju kao na "prepiranje" ne slaganje i sl, kao da doktor smatra da je vasa ideja "nezrela" u smislu da nema uporista ne znam kako bih to rekla, a novci kao da vas brinu u svemu tome, Meni se cini da vi naginjete nekim "alternativnim" metodama ne iskljucivo mediciskim ?
Jeste li vi svjetlije kose ? Mada mi u konacnici stoji neki kompromis dogovaranje.

Mislim da sam se danas preforsirala ne ide mi. . Javi se u svakom slucaju, znam da ti nisam nista pametno rekla. doktor

Hej, Hera....ako si se ti preforsirala....ja sam bila smotana ko sajla....bilo mi je 100 stvari i pitanja u glavi, od posla, love, doktora....skakale su mi misli s jedne teme na drugu....a u glavi sam imala već cijeli scenarij kako će doktor biti protiv mog načina.....tako da si ti u stvari vidjela moje misli......a u stvari, da, mi smo se danas sve dogovorili.
A alternativa?...ha....kupila sam si prošli tj. Bachove cvjetne kapi - da me malo smire...i da muljala sam tuda po netu po još nekim receptima....i antioksidansima...razmišljala bi li pokušala s tim, ili će to biti bacanje novaca....
....hm...u biti i nisi baš bila preforsirana....
pusa

Znaci ipak je bio neki dogovor s doktorom, sporazum ?
*Hera*
*Hera*
.
.

Broj postova : 67
Join date : 20.01.2010
Lokacija : Sjedim na oblaku i pijem caj :)

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by *Hera* 23/02/10, 03:02 pm

suzanaŠ je napisao/la:e ajd mi reci dali meni možeš vidjeti dali sam trudna ili da ču bitii trudna ovu godinu?
riba

Jel' ti imas mozda svjetliju kosu ?
A meni se otvara da si ti malo neodlucna po pitanju trudnoce ili si pod utjecajem neke zene svjetlije kose, mame, sestre, ne znam ? Tebi gledam trudnocu i otvaraa mi se utjecaj neke zenske osobe.
U svakom slucaju tebi nije iskljucena trudnoca, ali ne u ovoj prvoj polovini godine, vise druga i to od ljeta prema jeseni, kraj ljeta prema jeseni.
( O boze mozda opet lupam gluposti,danas sam cudna )

Nadam se povratnoj info !
*Hera*
*Hera*
.
.

Broj postova : 67
Join date : 20.01.2010
Lokacija : Sjedim na oblaku i pijem caj :)

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by cailler 23/02/10, 03:07 pm

Da, u biti....kroz razgovor smo morali razlučiti šta ne, i zašto to ne.....i na kraju smo se dogovorili kako ćemo dalje...
ps.ak ti se čita na žensko zdr....cin 1,2,3...napisala sam curama u 3 posta u detalje kako je tekao razgovor

cailler

Broj postova : 42
Join date : 15.02.2010

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by *Hera* 23/02/10, 03:23 pm

cailler je napisao/la:Da, u biti....kroz razgovor smo morali razlučiti šta ne, i zašto to ne.....i na kraju smo se dogovorili kako ćemo dalje...
ps.ak ti se čita na žensko zdr....cin 1,2,3...napisala sam curama u 3 posta u detalje kako je tekao razgovor

Procitah, sretno i drzi se ! OK!
*Hera*
*Hera*
.
.

Broj postova : 67
Join date : 20.01.2010
Lokacija : Sjedim na oblaku i pijem caj :)

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by suzanaŠ 23/02/10, 04:58 pm

*Hera* je napisao/la:
suzanaŠ je napisao/la:e ajd mi reci dali meni možeš vidjeti dali sam trudna ili da ču bitii trudna ovu godinu?
riba

Jel' ti imas mozda svjetliju kosu ?
A meni se otvara da si ti malo neodlucna po pitanju trudnoce ili si pod utjecajem neke zene svjetlije kose, mame, sestre, ne znam ? Tebi gledam trudnocu i otvaraa mi se utjecaj neke zenske osobe.
U svakom slucaju tebi nije iskljucena trudnoca, ali ne u ovoj prvoj polovini godine, vise druga i to od ljeta prema jeseni, kraj ljeta prema jeseni.
( O boze mozda opet lupam gluposti,danas sam cudna )

Nadam se povratnoj info !
hm ja nemam svijetliju kosu možda svekrva, ona je per puta rekla da je vrijeme za još jedno. ali ja sam sumnjala da sam sad trudna. a planirali smo trudnoću za rujan u ovoj godini. odlična si hvala ti! šaljem ti srce šaljem ti srce šaljem ti srce
suzanaŠ
suzanaŠ

Broj postova : 240
Join date : 17.02.2010
Age : 37
Lokacija : Virovitica

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty hvala na odgovoru, sve je tacno.....apsolutno i onaj "zamor" na kojem okrecem ledza...pa to kad sam procita zamalo da se onesvestim...zelim za muza ako mozes da vidis,,,,kako je na planu veran-neveran...to me zanima

Postaj by sandra 25/02/10, 12:35 am

*Hera* je napisao/la:
sandra je napisao/la:
*Hera* je napisao/la:
sandra je napisao/la:pozdrav hera, ja sam f, rodzena 12.o6.1971...interesuje me posao i brak....nadam se tvome odgovoru.... Very Happy

Moze, trazite posao ili vas zanima situacija na postojecem.
Za brak, horoskopski znak i supruga.

16.07.1965....a za posao postojeca siruacija...pozdrav

Hm. . . a da li vi razmisljate o nekoj promjeni po pitanju posla ili razmisljate o jos nekim opcijama i mogucnostima, te moze biti promjena neka u sklopu postojeceg posla ili promjena za neko drugo radno mjesto, jer vama kao da su se otvorile neke nove mogucnosti, ali ako i jesu to vi nekako "tajite" ili pojtajno razmisljate o njima, jer mi se kroz ovaj sadasnji posao javlja neki "umor" kao da bi okrenuli ledja svemu tome. Ako imate plan negdje putovati poslovno, mislim da ce to biti odgodjeno. Odredjena borba i smjelost da se uhvatite s nekim stvarima u kostac se otvara kroz 3 mj. I ja ne bih iskljucila neku promjenu posla tamo oko proljeca 4,5 mj prema ljetu, tesko mi je odrediti vrijeme.

Zbunjena ovih dana, vama je naglasena uglavnom neka promjena kroz posao i put. Il' je taj posao mozda udaljeniji malo od vaseg mjesta gdje zivite.

Nadam se povratnim info.
Hvala !
sandra
sandra

Broj postova : 117
Join date : 03.02.2010
Age : 52
Lokacija : daleko sam....

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by *Hera* 25/02/10, 12:37 am

sandra je napisao/la:
*Hera* je napisao/la:
sandra je napisao/la:
*Hera* je napisao/la:
sandra je napisao/la:pozdrav hera, ja sam f, rodzena 12.o6.1971...interesuje me posao i brak....nadam se tvome odgovoru.... Very Happy

Moze, trazite posao ili vas zanima situacija na postojecem.
Za brak, horoskopski znak i supruga.

16.07.1965....a za posao postojeca siruacija...pozdrav

Hm. . . a da li vi razmisljate o nekoj promjeni po pitanju posla ili razmisljate o jos nekim opcijama i mogucnostima, te moze biti promjena neka u sklopu postojeceg posla ili promjena za neko drugo radno mjesto, jer vama kao da su se otvorile neke nove mogucnosti, ali ako i jesu to vi nekako "tajite" ili pojtajno razmisljate o njima, jer mi se kroz ovaj sadasnji posao javlja neki "umor" kao da bi okrenuli ledja svemu tome. Ako imate plan negdje putovati poslovno, mislim da ce to biti odgodjeno. Odredjena borba i smjelost da se uhvatite s nekim stvarima u kostac se otvara kroz 3 mj. I ja ne bih iskljucila neku promjenu posla tamo oko proljeca 4,5 mj prema ljetu, tesko mi je odrediti vrijeme.

Zbunjena ovih dana, vama je naglasena uglavnom neka promjena kroz posao i put. Il' je taj posao mozda udaljeniji malo od vaseg mjesta gdje zivite.

Nadam se povratnim info.
Hvala !

Glede braka, to ne volim gledati, vjeran ne vjeran i to mi je tesko odredi, mogu pogledati u kojem smijeru ide vas brak u narednih 6 mj. Vas horoskopski znak i suprugov.
*Hera*
*Hera*
.
.

Broj postova : 67
Join date : 20.01.2010
Lokacija : Sjedim na oblaku i pijem caj :)

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by suzanaŠ 26/02/10, 02:38 pm

hej. jel bi mogla pogledat za moju mamu zdravlje dali će ozdraviti u skoro vrijeme? i financije dali će se popraviti? rođena je 31.3.1956. ovan
suzanaŠ
suzanaŠ

Broj postova : 240
Join date : 17.02.2010
Age : 37
Lokacija : Virovitica

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by *Hera* 28/02/10, 11:38 am

suzanaŠ je napisao/la:hej. jel bi mogla pogledat za moju mamu zdravlje dali će ozdraviti u skoro vrijeme? i financije dali će se popraviti? rođena je 31.3.1956. ovan

Mami stoji poboljsanje zrdavlja, kroz razdoblje bika kao i oporavak u naredna 3 mjeseca. A jel mama bila u bolnici unazad nekoliko mjeseci, jel moguce da je dosta novaca otislo na doktora. U svakom slucaju poboljsanje od razdoblje blizanca .
*Hera*
*Hera*
.
.

Broj postova : 67
Join date : 20.01.2010
Lokacija : Sjedim na oblaku i pijem caj :)

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by sandra 28/02/10, 11:53 am

ok, Hera,,,moze i to....gde ide nas brak u narednim 6 meseca....hvala unapred
sandra
sandra

Broj postova : 117
Join date : 03.02.2010
Age : 52
Lokacija : daleko sam....

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by suzanaŠ 28/02/10, 02:23 pm

*Hera* je napisao/la:
suzanaŠ je napisao/la:hej. jel bi mogla pogledat za moju mamu zdravlje dali će ozdraviti u skoro vrijeme? i financije dali će se popraviti? rođena je 31.3.1956. ovan

Mami stoji poboljsanje zrdavlja, kroz razdoblje bika kao i oporavak u naredna 3 mjeseca. A jel mama bila u bolnici unazad nekoliko mjeseci, jel moguce da je dosta novaca otislo na doktora. U svakom slucaju poboljsanje od razdoblje blizanca .
nije bila u bolnici. ona se lječi čajevima (alternativnom med.)
suzanaŠ
suzanaŠ

Broj postova : 240
Join date : 17.02.2010
Age : 37
Lokacija : Virovitica

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by dleskovic 03/03/10, 06:57 pm

*Hera* je napisao/la:
dleskovic je napisao/la:ja sam M. rođen 26.11.1969. godine. zanima me zdravlje i novčana situacija.

Ova neka moja pitanja neovisno o vasim ne moraju imati veze s mozgom, ali ja moram pitati Smile
Da li vi mozda cesto putujete ili imate neke veze sa inozemstvom, to moze biti privatno ili kroz posao.
Sad je neki pritisak kroz posao, puno rada al ne bas i plodova od tog rada i vi ste se pomalo otudjili ili se bojite na neki nacin da nije doslo kraj vasem radnom vijeku na tom mjestu gdje jeste ili opcenito. Nepovoljni uvjeti mi se otvaraju po pitanju posla i noavaca kroz 3 mj, pazite u sto ulazete i kako i najbolje je da zadatke obavljate redom, jedan po jedan, nece biti bas najsjajnija situacija u naredna 2 mj. No neke stvari se mijenjaju od vladavine bika prema ljetu, kad bi sve trebalo ici na bolje, nove ideje su tu, akcije i sl, samo gledajte da u novim idejama se ne oslanjate previse na lukavost, treba biti mudar, taktican ali ne i "manipulativan"

Nadam se komentaru na tumacenje.

Hvala !

eto komentara tumačenja. konačno.
često putujem. poslovno. da.
na poslu imam puno promjena, miješanja, novih obveza, novih ljudi,..
dobio sam novo radno mjesto i novo mjesto rada. e, sada, koliko to ima efekta,..
ne kužim ovo manipulativan. ciničan?

dleskovic

Broj postova : 2
Join date : 28.01.2010

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by suzanaŠ 04/03/10, 05:40 pm

e a nisi mi rekla financije za moju mamu. kak stoje? 31.31956 ovan molim te odgovori što prije sretan
suzanaŠ
suzanaŠ

Broj postova : 240
Join date : 17.02.2010
Age : 37
Lokacija : Virovitica

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by june 04/03/10, 07:43 pm

uuuu, koja dobra tema........ sretan
ovak, ja sam rodjena 30.11.1984..... pa bi me interesirala ljubaf srce lupa
odnedavno sam single pa da vidimo ocu li se uskoro udavat ili necu....... amorćek
june
june

Broj postova : 130
Join date : 18.12.2009
Age : 39

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by Anila 28/03/10, 11:22 am

Dragi mojt temu zakljućavam, nema smisla da stoji tako dugo bez odgovora i ostaloga....
Hera je sad u toku ispita i ostalih obaveza tako da..... jednom drugom prilikom kada bude svima zgodnije ili kada nam dođe netko tko također ima tu "sposobnost".
Hera i dalje ostaje član našeg foruma i naravno kada bude mogla malo će nam se pridružiti......
Smile

A tema do daljnjega.... zaključana
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Tarot..... *Hera* ! - Page 5 Empty Re: Tarot..... *Hera* !

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.