Anila`s Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AdWords
Gallery


CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty
Podijeli na Fejsu
Podijeli
Keywords


CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

+40
HannaH888
kety
xyz
zelena
ANCI
shoebox_girl
Lili
susjeda
Natasa
taty19
dandy
vicky
noa
malena24
dena
Nina2
Lauraaa
katy
bubab047
Otkačena
sandra
NIKA
Jellle
cailler
una
mikicam
HAL3
sajnam
honey
Tena28
Lost
Ana
nika0406
seven
@ma-moon
Tashana
Mariza
june
Anila
Admin
44 posters

Stranica 34 / 39. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Next

Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by vicky 22/11/10, 08:18 am

---hocu. svakako. ja i znam da se kondilom moze rjesavat i premazivanjem i krioterapijom...samo sto ona zna bit visekratna..a ja naravno zivim na moru u zabiti dje ne mozes nista----- nego za sve u zg...to mi vec postaje i financijski uhhhhhh Smile al eto.

vicky

Broj postova : 12
Join date : 18.11.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 22/11/10, 11:04 am

eh...... zato postoji dodatno osig pa ti sve vrate... Smile
bude bilo dobro...
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Otkačena 23/11/10, 09:45 pm

Evo i mene nakon dužeg vremena.
Ponovo PAPA CIN I iako je prije nekoliko mjeseci biopsija bila uredna. Sad sam krenula na krioterapiju i nadam se da će mi pomoći.
Otkačena
Otkačena

Broj postova : 103
Join date : 23.03.2010
Age : 53
Lokacija : Dalmacija

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 24/11/10, 10:26 am

zabrinut
nikako kraj, ha?
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Otkačena 24/11/10, 02:23 pm

Anila je napisao/la: zabrinut
nikako kraj, ha?
Anila, stvarno nikad kraja. Često se pitam hoće li ikad biti kraj toj bolesti,hoću li jednog dana moći odahnuti.?? Najgore je što više doktora pitam to je sve više različitih odgovora i ajde sad budi pametna kome vjerovati.Mislim da se malo pozornosti posvećuje HPV-u, da su ljudi neinformirani, većina ih ima virus,ali mirno živi u neznanju.
Otkačena
Otkačena

Broj postova : 103
Join date : 23.03.2010
Age : 53
Lokacija : Dalmacija

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 25/11/10, 04:45 pm

Aha..... o tome ja tupim i tupim vec dvije godine.... žao mi je
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Otkačena 25/11/10, 07:41 pm

Anila je napisao/la:Aha..... o tome ja tupim i tupim vec dvije godine.... žao mi je
Znam da jesi, ali stvarno mi je žao svih onih koji ne znaju da imaju tu beštiju. Ne znaju jer nisu dovoljno upoznati, a njihov ginekolog štedi pa ih nikad ne šalje na briseve kao što ni mene nije moj dok sama nisam tražila, a vidi me sad, s visokorizničim. Sva sreća da sam otišla na briseve.
Otkačena
Otkačena

Broj postova : 103
Join date : 23.03.2010
Age : 53
Lokacija : Dalmacija

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by vicky 26/11/10, 01:05 pm

a jooj ja sam nekidan cula komentar kako nekome papa moze bit uredan a za 6 mj koma...ako ta nije drolja???????? imala sam popiz...... ma meni je ovaj moj kreten i prvi i jedini pa mozeee eto vrlo lako..a ja se kladim da pola tih cura to ima ali ne znaju pa seru bezveze uhhh bijesna sammm

p.s. i dokad je ok ovaj iscjedak od letz biosije,,,proslo je vec tri tjedna....

vicky

Broj postova : 12
Join date : 18.11.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 26/11/10, 02:39 pm

si krvarila već?
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by noa 26/11/10, 03:12 pm

Ma i ja bi voljela živit u neznanju, ali...ne ide jer imam CIN 1. Da nemamo CIN kao da bi se itko od nas puno bavio beštijama...one su svugdje samo je pitanje kakav nam je imunitet ... alo sve funkcionira tko bi normalan išao čačkati, nema šanse da ne nadješ bar nešto :-(

noa

Broj postova : 11
Join date : 11.11.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 26/11/10, 07:24 pm

noa.... žalosno, al istinito... zabrinut
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by vicky 28/11/10, 10:39 pm

pliz help dakle nakon biopsije sam imala iscjedak ...prvo vodenasti ..pa krvavi ..pa smečkasti...i proslo tri tjedna...i mislim da je ovo do ovdje ok.............ali

ja danas dobila stvari. .... prestrasila se samo takoooo...ulošci mi se pune brzinom od 15 min ....svakih 15 min potpuno natopljen....i oprostite na rijecniku ispadaju mi komadi sluznice velicine oraha...nikad mi nije bilo tako!!! zvala sam dr. lj...samo je rekla da misli da nakon tri tjedna to vise nema veze s biopsijom ali das mi ne moze reci zasto mi je tako obilno i da nazovem ako nastavi....jel se vama cini to normalno???

vicky

Broj postova : 12
Join date : 18.11.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Otkačena 28/11/10, 11:32 pm

vicky je napisao/la:pliz help dakle nakon biopsije sam imala iscjedak ...prvo vodenasti ..pa krvavi ..pa smečkasti...i proslo tri tjedna...i mislim da je ovo do ovdje ok.............ali

ja danas dobila stvari. .... prestrasila se samo takoooo...ulošci mi se pune brzinom od 15 min ....svakih 15 min potpuno natopljen....i oprostite na rijecniku ispadaju mi komadi sluznice velicine oraha...nikad mi nije bilo tako!!! zvala sam dr. lj...samo je rekla da misli da nakon tri tjedna to vise nema veze s biopsijom ali das mi ne moze reci zasto mi je tako obilno i da nazovem ako nastavi....jel se vama cini to normalno???
Žao mi je što ti je stanje takvo,ali nisam dovoljno stručna da kažem šta ti je zapravo. Mogu ti samo savjetovati da sutra odmah odeš kod doktora da ne bi za koji dan bilo kasno.
Otkačena
Otkačena

Broj postova : 103
Join date : 23.03.2010
Age : 53
Lokacija : Dalmacija

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by dandy 04/12/10, 01:04 pm

Pozdrav za sve!
Ako masim temu - nova sam, pa me uputite Smile
Sve pohvale za stranicu!
Moja dijagnoza je CIN 2 - naravno uzrokovan HPV-om visokog rizika. Ne treba da Vam pricam koliko me je to sve iznenadilo, pogotovo uzimajuci u obzir da nikad nisam imala zdravstvenih problema ozbiljnijih od gripa i prehlade i da nikad nisam bila prinudjena mnogo "obilaziti" ljekare.
Molim cure iz Zagreba da mi preporuce privatnog ljekara, po mogucnosti - nekog kojeg su probale Smile
Ja sam inace iz BiH, redovne preglede sam obavljala u jednoj privatnoj ordnaciji. Sto se tice ovog problema, odradili smo PAPA, kolposkopiju i "punch" biopsiju. Biopsija je rekla CIN 2, a doktorica preporuchila konizaciju. Oni ne rade ovaj zahvat i ja sam sad opet na pochetku - u bolnici u mom gradu rade samo klasichnu konizaciju, a ja bih ipak rado pokushala sa nekom poshtednijom metodom, ali ne znam gdje i kod koga.
Slala sam mailove u polikliniki Harni, i zaista su mi strpljivo i brzo odgovarali, ali trazeci po forumima, nisam nashla nikoga ko je taj zahvat radio kod njih. Zvala polikliniku VILI gdje mi je nevjerovatno neljubazna osoba rekla da ne rade konizaciju, vec samo vaporizaciju, da mi cin 2 nije rezultat biopsija, i kao da sam maloumna - da se na razvlachi sa mnom da se ja naruchim kod doktora pa neka on vidi. NIsam se naruchila - mozda sam luda, ali mi je jako bitno da su ljekari i ostalo osoblje ljubazni i susretljivi.
Planirala sam jos nazvati Ginodermu, jer, eto, tog LJubojevića hvale na svim forumima. Također sam mailom komunicirala i sa doktoricom Silvom Babić, koja je radila sa Ljubojevićem, ali o njoj nisam nishta puno chula, pa se ne usudjujem naruchiti tamo.
Molim sve Vas - ako ste bile kod nekog od ovih doktora, da me uputite...ili ako imate nekog drugog ljekara koji je dobar za ove nashe probleme da mi date njegove kontakt podatke.
Voljela bih ovo rijeshiti shto prije.... Već me hvata panika, u shta se to moze pretvoriti dok ja razmishljam i nikako da se odluchim za ljekara. Hvala Vam unaprijed!

dandy

Broj postova : 3
Join date : 04.12.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by dena 15/12/10, 02:12 pm

dandy je napisao/la:Pozdrav za sve!
Ako masim temu - nova sam, pa me uputite Smile
Sve pohvale za stranicu!
Moja dijagnoza je CIN 2 - naravno uzrokovan HPV-om visokog rizika. Ne treba da Vam pricam koliko me je to sve iznenadilo, pogotovo uzimajuci u obzir da nikad nisam imala zdravstvenih problema ozbiljnijih od gripa i prehlade i da nikad nisam bila prinudjena mnogo "obilaziti" ljekare.
Molim cure iz Zagreba da mi preporuce privatnog ljekara, po mogucnosti - nekog kojeg su probale Smile
Ja sam inace iz BiH, redovne preglede sam obavljala u jednoj privatnoj ordnaciji. Sto se tice ovog problema, odradili smo PAPA, kolposkopiju i "punch" biopsiju. Biopsija je rekla CIN 2, a doktorica preporuchila konizaciju. Oni ne rade ovaj zahvat i ja sam sad opet na pochetku - u bolnici u mom gradu rade samo klasichnu konizaciju, a ja bih ipak rado pokushala sa nekom poshtednijom metodom, ali ne znam gdje i kod koga.
Slala sam mailove u polikliniki Harni, i zaista su mi strpljivo i brzo odgovarali, ali trazeci po forumima, nisam nashla nikoga ko je taj zahvat radio kod njih. Zvala polikliniku VILI gdje mi je nevjerovatno neljubazna osoba rekla da ne rade konizaciju, vec samo vaporizaciju, da mi cin 2 nije rezultat biopsija, i kao da sam maloumna - da se na razvlachi sa mnom da se ja naruchim kod doktora pa neka on vidi. NIsam se naruchila - mozda sam luda, ali mi je jako bitno da su ljekari i ostalo osoblje ljubazni i susretljivi.
Planirala sam jos nazvati Ginodermu, jer, eto, tog LJubojevića hvale na svim forumima. Također sam mailom komunicirala i sa doktoricom Silvom Babić, koja je radila sa Ljubojevićem, ali o njoj nisam nishta puno chula, pa se ne usudjujem naruchiti tamo.
Molim sve Vas - ako ste bile kod nekog od ovih doktora, da me uputite...ili ako imate nekog drugog ljekara koji je dobar za ove nashe probleme da mi date njegove kontakt podatke.
Voljela bih ovo rijeshiti shto prije.... Već me hvata panika, u shta se to moze pretvoriti dok ja razmishljam i nikako da se odluchim za ljekara. Hvala Vam unaprijed!

Reci mi (može i na pp) odakle si iz BiH. I ja sam iz BiH i išla sam na konizaciju u Zg. Bila sam u Ljubojevića iako sam osobno željela u Harni jer sam se tamo pregledavala za studenskih dana. Al moj ovdašnji doktor je rekao da samo idem kod njega pa sam poslušala. Bilo je ok osim što sam poslije prokrvarila al to je druga priča. Moj doktor je zadovoljan kako sad sve izgleda i ja sad čekam rezultate prve pape.

dena

Broj postova : 11
Join date : 27.09.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by dena 15/12/10, 02:14 pm

Eh da imam neku izbočinu na međici za koju sam uvjerena da je kondilom i pitam ja doktora šta ću sa njom. Kaže on meni to ti nije kodilom. Pa šta je onda ja više ne znam hahaha

dena

Broj postova : 11
Join date : 27.09.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by dandy 15/12/10, 08:16 pm

Nesto se bas i ne snalazim sa ovom forumom...Ne idu mi PP.Dena, ja sam iz Krajine... posto si iz Bosne, znas gdje je to Smile... U ponedeljak sam bila u poliklinici Harni. Falio mi je nalaz PAPA poslije biopsije, međutim na kolposkopiji se vidjelo da biopsija nije sve otklonila. Doktorica nije zeljela raditi konizaciju dok ne pokusha sa letz biopsijom... Kaze da u praksi vecinom promjene odu biopsijom, a ako i ne, tek onda radi konizaciju. Ali smatra da nikako nije u redu shto su me odmah slali na klasicnu konizaciju.
Evo ja sad lezim kod kuce....rekla je da pazim da se slucajno ne bih prehladila sad...A ja bash nisam sigurna da li i za oporavak poslije biopsije vazi pravilo tog strogog mirovanja kao i nakon letz konizacije? Nisam uopste krvarila, tek danas imam kap-dvije nekog smeđkastog iscjedka. Inache - biosija je ishla nekih 8 milimetara u dubinu (po njenim rijecima - nesto vise nego uobicajenih 5mm). Kakvi su vasi savjeti....kad mogu poceti normalno funkcionisati, raditi, izlaziti...
A da - i rekla mi je da je kontrolni PAPA tek za 12 tjedana - nije li to puno? Ili je uobicajeno?
A, dena, sto se tice tvoje izbocine - imam slican problem - izraslinu u blizini analnog otvora - pitala svoju doktoricu - kaze vi ste se sad zbog HPV-a poceli u svemu prepoznavati, a moze biti i nabor koze, hemeroid ili shta vec..... A ja sam opet ostala sa upitnikom - moze, ali i ne mora?
Inace - za doktoricu Harni sve pohvale.....

dandy

Broj postova : 3
Join date : 04.12.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 16/12/10, 12:07 pm

Harnica je dobra....
Da, letz biopsija je isto što i letz konizacija, samo što se kod konizacije ide više u dubinu, tako da moraš mirovat najmanje 6 tjedana, nema kupanja, sexa..... dizanja teških predmeta.....
možda dođe do slabog krvarenja, ali to nek te ne uplaši jel to krastice opadaju.....
Papa nije dugo tek nakon 12 tjedana, onda če ti se tkivo oporavit i imat če bolji uvid u stanje....
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 16/12/10, 12:07 pm

Inače pp možete slati tek nakon 6-7 postova..... Smile
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 16/12/10, 12:09 pm

dena (sri 15 pro - 14:14) je napisao/la:Eh da imam neku izbočinu na međici za koju sam uvjerena da je kondilom i pitam ja doktora šta ću sa njom. Kaže on meni to ti nije kodilom. Pa šta je onda ja više ne znam hahaha
Možda upaljena žlijezda?
Meni je to dosta česta pojava......
Namažem Bivacin kremom, koja je antibiotska i nestane za dva dana.... i da, bolna je...
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 16/12/10, 12:11 pm

vicky (ned 28 stu - 22:39) je napisao/la:pliz help dakle nakon biopsije sam imala iscjedak ...prvo vodenasti ..pa krvavi ..pa smečkasti...i proslo tri tjedna...i mislim da je ovo do ovdje ok.............ali

ja danas dobila stvari. .... prestrasila se samo takoooo...ulošci mi se pune brzinom od 15 min ....svakih 15 min potpuno natopljen....i oprostite na rijecniku ispadaju mi komadi sluznice velicine oraha...nikad mi nije bilo tako!!! zvala sam dr. lj...samo je rekla da misli da nakon tri tjedna to vise nema veze s biopsijom ali das mi ne moze reci zasto mi je tako obilno i da nazovem ako nastavi....jel se vama cini to normalno???
Normalno je vače krvarenje.....
opadaju ti krastice, sad još ako se to pomiješalo s mengom onda je to to, ali ako se tebi čini baš da je jakoooo nemoj čekat, odi vidjet kod dr
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by dena 17/12/10, 12:14 pm

E ništa od ispijanja kavica haha. Ipak smo malo predaleko. Ja sam sa samog juga iz Mostara. Mislim da ti je Harnica napravila dobro, sad ti samo treba strpljenje i bez sekirancije (a da znaš ko ti to govori).
Ja sam tek napravila papu jer mi se menzes skroz poremetio i čekala sam ga 50 dana uf. Sad cure moje drage držite mi fige jer ja ne znam kako ću podnjeti ako opet bude cinova.

I ne činite ništa alternativno dok ne znate što imate. Kako sam mislila da imam kondilom smješala sam nešto sa čajevcem i dr. joj sve mi je bilo gore još mi se više upalilo.

dena

Broj postova : 11
Join date : 27.09.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by taty19 17/12/10, 12:18 pm

Pozdrav svima:-) I ja sam jedna od mnogih koje imaju problema, pa vas molim za savjet. Bila sam na UZV prije mjesec dana (sve u redu) i na PAPA testu. Rezultat PAPE (citolog) - PAPA 2, upala, redovna kontrola, dok je doktor napisao da preporuča kolposkopiju. Bila sam na kolposkopiji pred 4 dana i dijagnosticirana mi je erozija i ektropija vrata maternice i upale vrata maternice. Dokor je rekao da je liječenje vrlo jednostavno, odnosno kiroterapija. Ukoliko to ne napravim, mogla bih dobiti bakterijsku infekciju itd., a i teško da mogu imati djece. Rekao mi je da je poželjno rješiti ovaj problem, ali nije alarmantna situacija. Idem na briseve u siječnju (htjela bih to riješiti u roku od odmah, ali doktor ide na godišnji) i nakon njih kiroterapija. Da li je koju od vas liječi dr. Darko Gusić iz Poliklinike Sunce? Meni se čini kao da čovjek stvarno zna posao. Hvala vam na pomoći.

taty19

Broj postova : 6
Join date : 16.12.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by dandy 17/12/10, 06:08 pm

Sad zavrsila razgovor sa doktoricom. Kaze - nalaz Vam je odlican, tj. ipak je bio CIN 1, i nigdje promjene ne dosezu do rubova.... Ne mogu da vjerujem...prosto sam se bila pomirila sa konizacijom! Nalaz ce mi poslati postom... I opet ja da pokvarim veselje - rekla je da nema potrebe za kontrolom za 3 mjeseca, vec da dodjem za 6 mjeseci..... to je ok?
Dajte mi sad savjete za dalje...najvise me nerviraju te oprecne informacije glede partnera...tj, muza! Ona je rekla da moze uraditi peniskopiju, ali da ne radi nikakve briseve, jer ustvari i ne postoji neki koji ce pouzdano utvrditi HPV kod muskarca.
Ne bih sad da ponovo navucem taj virus od njega....prezervativ svakako, ali do kad? Kao ste se vi ponasale u tom pogledu! Hvala unaprijed, i zelim da vas sve doktori obraduju ovako kako je mene Harni danas!

dandy

Broj postova : 3
Join date : 04.12.2010

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Anila 20/12/10, 06:55 pm

taty19 je napisao/la:Pozdrav svima:-) I ja sam jedna od mnogih koje imaju problema, pa vas molim za savjet. Bila sam na UZV prije mjesec dana (sve u redu) i na PAPA testu. Rezultat PAPE (citolog) - PAPA 2, upala, redovna kontrola, dok je doktor napisao da preporuča kolposkopiju. Bila sam na kolposkopiji pred 4 dana i dijagnosticirana mi je erozija i ektropija vrata maternice i upale vrata maternice. Dokor je rekao da je liječenje vrlo jednostavno, odnosno kiroterapija. Ukoliko to ne napravim, mogla bih dobiti bakterijsku infekciju itd., a i teško da mogu imati djece. Rekao mi je da je poželjno rješiti ovaj problem, ali nije alarmantna situacija. Idem na briseve u siječnju (htjela bih to riješiti u roku od odmah, ali doktor ide na godišnji) i nakon njih kiroterapija. Da li je koju od vas liječi dr. Darko Gusić iz Poliklinike Sunce? Meni se čini kao da čovjek stvarno zna posao. Hvala vam na pomoći.
A nitko ti nije predložio možda biopsiju, pa da se zna stvarno stanje?
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS - Page 34 Empty Re: CIN 1, 2, 3 i CIS / AIS

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 34 / 39. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.