Anila`s Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AdWords
Gallery


Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty
Podijeli na Fejsu
Podijeli
Keywords


Konizacija odnosno cone biopsies

+22
rabarbara
pina
gabica
Otkačena
emily78
roxy
smatano
miavita
Candida
Lauraaa
kyb
seven
@ma-moon
HAL3
Tashana
Jellle
Ana
nika0406
creep
june
Admin
Anila
26 posters

Stranica 15 / 15. Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by pina 20/02/13, 03:08 pm

Hvala na odgovoru Smile
Op.je trebala bit ranije al mi je odgodjena jer sam imala virozu pa da mi svi papiri ne propadnu smo napravili cim sam bila imalo bolje... dr me je zvao na pregled rekao da ce mi isprat ranu da vidi sta se dogadja ako mislim da je to potrebno al smo se onda ipak dogovorili da dodjem nakon menge jer sam cula da ispiranje i nije dobro tako brzo nakon op. Malo vise odmaram, i danas mi se vec cini da manje krvarim. U biti najvise krvarim kad sam na wc-u valda kad se opustim samo curi iz mene Sad Al velim cini mi se manje od jucer. Neznam ako krvarim iz te rane kako tj. na koji nacin mi dr moze pomoci? Spaljivanjem ili??

pina

Broj postova : 8
Join date : 19.02.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by Anila 21/02/13, 07:36 am

Da, ponovno bi spalio to podrucje
Samo ti onda odmaraj
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by pina 27/02/13, 12:09 pm

Hej evo da se javim Smile bila na pregledu jer sam prije tri dana prestala krvarit, sve mi je ok jos se ceka phd. Htjela sam samo svima rec koji moraju na LLETZ da je to fakat pljuga od operacije , nista ne boli ( vise te boli da te neko djete pogodi loptom u trbuh) . Znam da me poslije ovog zahvata jednog dana ceka Konizacija al do tada mogu ostat trudna i normalnije iznjet trudnocu nego poslije konizacije. Do sada sam imala 5 operacija a ova je fakat najbezbolnija!

pina

Broj postova : 8
Join date : 19.02.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by pina 28/02/13, 11:23 am

Ps stigo PHD sve super Smile

pina

Broj postova : 8
Join date : 19.02.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by gabica 01/03/13, 04:35 pm

pina-super za nalaze skačem i plješčem kad ti je dr reko da dodes na PAPA test??? meni pocetkom 5mj, znaci skoro 4 mj od operacije...

meni od proslog ponedjeljka krenula sukrvica, pa malo krvi, u meduvremenu sam bila kod dr koji me operirao pregledao me i reko da je to normalno jer se cistim...prekjucer sam hodocastila na wc cijelu noc i u jednom od navrata me tako dolje zaboljelo da sam mislila da mi je sve popucalo...u terminu sam za mengu pa pretpostavljam da je i stigla, jer imam dosta jake izljeve koje godinama nisam imala i ugruske...samo se nadam da ce za par dana sve biti gotovo i da se uvjerim kako se ipak radi o mengi jer mi je dosta curenja i ulozaka, a bome i bolnica....isto tako, reko da mogu sjedit, ali ja jos ne pretjerujem, ali sam u moovingu non-stop s obzirom na malog hiperaktivca od 2 god....
gabica
gabica

Broj postova : 5
Join date : 11.12.2012
Lokacija : Kazu da je selo...

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by pina 02/03/13, 02:39 pm

Hej Gabica, hvala:)
Da i ja moram 4 mjeseca nakon operacije na papa. S tim da mi je rekla jedna frendica kaj je isto ovo radila da joj je na prvom papatestu poslije op. pokazivalo cin1 a poslije vise nikad i da joj je dr rekao da to nije nis cudno poslije op.
Ja sam krvarila 10 dana, nekad malo manje a nekad uzasno puno, tad bi se usrala od straha i mislila si tko zna sta je sad. Krvi je bilo uzasno puno pogotovo kad bi sjela na wc i opustila se, brzo je kapalo iz mene. Jos sam se vise usralakad sam vidla da je to friska krv a ne kao kod menge. Neofene sam pila svakih 6 sati jer nebi mogla zivit bez njih od bolova. Dr mi je rekao da je prva i nekad i druga menga poslije tog zahvata jaka i bolna al nisam ni sanjala da to moze tako bit. I nakraju kad sve to prodje super si:) samo moras izdrzat! Pij zeljezo bar sam ga ja pila..
Kak to da si bila vec kod dr na kontroli? Jel te bolilo to?
Znam kak ti je kad moras jurcat za djetetom al sad dok krvaris probaj bar mrvicu u lezeci polozaj, bar dok spava legni i ti Smile
Nemoj se nista sekirat, tocno znam kaj prolazis al uskoro ce zavrsit! Jesi dobila nalaz?

pina

Broj postova : 8
Join date : 19.02.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by pina 02/03/13, 02:43 pm

Sad sam tek skuzila tvoj post od prije Smile Ajd drago mi je da je sve ok!!!

pina

Broj postova : 8
Join date : 19.02.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by rabarbara 14/05/13, 11:05 am

Dobar vam dan drage moje Smile
Dok čitam ove formue nekako se pitam jel to čitam da se smirim ili što li je posrijedi (četvrtak Smile )
Dakle kratki osvrt na moje stanje... pregled kod dok. prije god dana, papa nekako baš i nije bio naj naj , da bi nakon par pregleda završila sa CIN II..letz obavljen u 01/2013, oporavak o.k. kako već ide... balo bocka, malo sukrvice... nakon 14 dana dolazim na pregled i doktoru s vrata kaže...došla sam po dobre vijesti, našto se on nasmijao i rekao da je danas moj dan, kaže sve su uspjeli odstranit i pregled je za 6 mj... nema šanse eto mene za 4 mj na pregled. eto i sad je prošlo 4 mj. jedino što me zabrinjava cijelo vrijeme je : 5 dana prije menstruacije imam iscjedak, sukrvica, baš onakva nakon letza, nakon 5 dana krene menstruacija traje 3 dana pa onda opet sukrvica i tako nosam "pelene" i do 15 dana. Vjerojatno se još čistim jer osjećam peckanje na mjestu gdje su me palili. Ima li ko takvih problema?
Znam da ću na pregled već idući tjedan ali više mi dosadile i pelene i sva sam nervozna, pa sam eto iskoristila ovaj forum da izbacim iz sebe barem dio patnje , hvala vam groupwave

rabarbara

Broj postova : 3
Join date : 14.05.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by pina 15/05/13, 01:06 pm

Hej!!!
Meni je isto kao i tebi! Nekoliko dana poslije ovulacije mi pocne krv curkat al onako smedjkasat bordo i to traje do menstruacije i onda mi dodje menga koja mi je inace prije trajala po 6-7 dana i traje mi 3-4 dana. Valda je to normalno al isto iritantno. Jedva cekam pregled da pitam dr.kaj je s tim al mi je nekak lakse kad ovak cujem da je i drugima tako pa valda je onda normalno...

pina

Broj postova : 8
Join date : 19.02.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by rabarbara 17/05/13, 09:26 am

hojla...
priznajem sad mi je lakše. Dakle imamo istu situaciju samo nakon ta 3-4 dana opet ide to smedjkasto...
Od saznanja da sam CINična sex mi nekako nije drag osječala sam se nekako prljavo sad kad sam to odstranila i dalje sam strašno zbunjena i nekako povučena. Dragi mi kaže što je tvoje to je i moje, želim reći imam njegovu podršku u svemu a ja sam svjesna da se sve više povlačim. Al nedam se bit ću ja opet ko curetak Very Happy ijujujujuuuu

rabarbara

Broj postova : 3
Join date : 14.05.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by pina 17/05/13, 11:58 am

Ja jos nisam imala odnos od poslije operacije a prije nego sto cu ga imat saljem dragog na sve briseve urologu tako da opet ne pokupim isto. Doktor mi je isto to predlozio. Nek mi i muzic malo vidi kak je to kad te mrcvare hihihi Smile U svakom slucaju bez njegovih briseva nista.
Ajd bas javi kaj ti je dr.reko za ta krvarenja

pina

Broj postova : 8
Join date : 19.02.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by Anila 18/05/13, 04:18 pm

ljuto ne
Nema sexa nakon konizacije ako se muž ili decko detaljno ne pregledaju i dok god ne dođu njihovi nalazi!

bacim te u smeće
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by gabica 02/06/13, 10:41 am

Buduci da sam na poslu i imam samo mob...brzo pitanje
..kakav vam je bio prvi papa nakon op? Meni je ascus bez oznake za hpv i upale...cekam mail dr i ludim....
gabica
gabica

Broj postova : 5
Join date : 11.12.2012
Lokacija : Kazu da je selo...

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by Anila 03/06/13, 12:44 pm

Meni je bio cist ko suza.... kakav ascus..... nebi li trebalo biti cisto sve dolje?
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by gabica 03/06/13, 05:29 pm

Reko mi je dr dA prvi nalaz ne mora uvijek biti skroz uredan, ali bi bilo pozeljno....danas su mi javili da sutra moram doci na pregled jer imam eritroplakiju/ranicu pa je spo.injao neko ispiranje...malo mi je rana prokrvarila jer sam dizala tesko na poslu pa mi je premazivao Albotylom....sad sam opet u bedu....zbog takvih sranja nemrem prestat pusit.....ma joj...
gabica
gabica

Broj postova : 5
Join date : 11.12.2012
Lokacija : Kazu da je selo...

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by shizika 13/06/13, 10:13 pm

Pina i Rabarbara meni je isto kao i vama ali ne nakon konizacije nego nakon spaljivanja ranice! I isto se nadam da je to ok i samo posljedica stresa i zahvata...ranica je bila velika i čak mi ju je dva puta spaljivala.

shizika

Broj postova : 10
Join date : 22.01.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by rabarbara 05/07/13, 10:40 am

Dakle, bila sam na pregledu, kaže dr. da još nije potpuno zaraslo. Nekako i nije baš najzadovoljniji ali rekao je da ćemo sve znati nakon nalaza PAPA. Dakle, papa je bio 22.05. i napisao je HITNO...a ja još dan danas nisam dobila nalaze, niti on... toliko o hitnoći, moš mislit! grrrrr

rabarbara

Broj postova : 3
Join date : 14.05.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by ivana0512 23/12/13, 11:30 am

cure pozdrav!nova sam na forumu i imam pitanje...dakle imala sam konizaciju 10.12 u Zagrebu u institu za tumore...bila sam u bolnici 5 dana i onda su me pustili kući..otpusno pismo šalju poštom (još nije stiglo)...malo sam krvarila i negdje 8 dan više nisam ništa..međutim 10 i dan sam primjetila čistu krv i opet imam uložak..onako krvarim malo tek toliko ostane trag..mene sad zanima treba, li se plašiti.menstruaciju trebam dobiti početkom godine...

ivana0512

Broj postova : 2
Join date : 23.12.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by Anila 14/01/14, 10:22 pm

Kakva je konizacija u pitanju? LETZ ili klasicna?
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by ivana0512 18/01/14, 03:54 pm

klasična!nažalost znam šta je bolo...konci su mi bili popucali i 29.12 sam opet završila u bolnici sa obilnim krvarenjem.opet su me morali šivati...sad je sve dobro Smile

ivana0512

Broj postova : 2
Join date : 23.12.2013

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by mina.nina 18/03/14, 12:25 am

Veliki pozdrav Svima ;) ovakoc imam jedno pitanje .. 6.3. imala sam konizaciju (klasičnu) sve proslo ok...krvarila malo nesto prva dva dana i sve ok...bolilo me isto toliko..kad kazem bolilo mislim na stvarnu bol...jer ono sto sad 12 dan nakon operacije osjecam je kao menstrualna i neka tzv. tupa bol .. ne previse ali dovoljno da se osjeti..i jos osjecam kao neki pritisak ako malo slucajno sjednem ili nakon malo hodanja...inace dosta mirujem i ne radim nista.. ali zanima me dali je normalno da osjetim taj pritisak u donjem dijelu trbuha ... i ako ste ga imale koliko dugo ste ga jos osjecale....
mina.nina
mina.nina

Broj postova : 1
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by Anila 01/04/14, 11:42 am

pozdrav..... da, normalno je, ali individualno od osobe do osobe....
samo puno lezi i odmaraj i nikako se nemoj naprezat.... ukoliko ti stolica postane tvrđa, uzmi laksativ obavezno cak i ako te ništa ne bude boljelo.. jednostavno sve lagano i pažljivo.....
sretno....
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by sos 26/08/14, 12:03 am

Pozdrav, nova sam ovdje, iako već jedno vrijeme pratim forum, ali mi je očito promaklo ono o laksativima tupko lupko... 14.8. sam bila na letzu, privatno, sve prošlo ok, osjećala se uglavnom dobro... S obzirom da inače imam problema sa stolicom, ttrebala sam očito uzeti još nešto osim donata i suhih sljiva. Danas popodne su me leđa prilično bolila kad sam se otišla tuširati, prošlo ubrzo nakon povratka u krevet...Navečer, iza 9, osjetila sam lagani izljev, bila je dosta svježa krv,dok je zadnjih par dana bila više tamnija ili samo onako sukrvava lagano... Prvih sedam dana gotovo ništa, osim onog lijeka kojim se premazuje zbog krvarenja, I da, ujutro danas sam primjetila neke sitne ugruške,zvala dr zbog nalaza (phd cin3, rubovi čisti:klanj: ) i pitala odmah za to. Ona kaže da je sve to ok, čak i svježa krv ukoliko krvarenje nije preobilno, pa mi je bilo bedasto zvati opet u deset navecer. Sad vidim da se krvarenje smanjilo, i da je tamnije... Međutim, muči me što sam ovdje sad pročitala da su nekima pukle rane,šavovi... Bojim se da nisam napravila štetu s malo jačim napinjanjem na wc-u... Po čemu trebam procijeniti trebam li doktoru, jer sam se pogubila skroz. A očito je da noćas opet neću spavati zbog straha od krvarenja kao i prethodnih par zbog straha od nalaza...

sos

Broj postova : 1
Join date : 25.08.2014

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by Anila 10/10/14, 11:18 am

Do sad si se vec sigurno snašla.... Oprostite mi svi što me nema cesto ovdje..... žao mi je
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Konizacija odnosno cone biopsies - Page 15 Empty Re: Konizacija odnosno cone biopsies

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 15. Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.