Anila`s Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AdWords
Gallery


Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška - Page 4 Empty
Podijeli na Fejsu
Podijeli
Keywords


Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška

+3
nika0406
Anila
Admin
7 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška - Page 4 Empty Re: Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška

Postaj by Jellle 22/03/10, 10:58 pm

ma naše pravosuđe i policija su totalna katastrofa.ne mogu vam riječima opisati koliko mi se gadi naš sustav.
Ukratko; moja sestra imala je dečka kretena da veči ne može biti.Svi smo joj govorili da ga se kloni a ona ni nakon šamara,čupanja za kosu i ko zna čega i dalje ga je sljepo voljela. dok ga nakon godina sustavnog maltretiranja napokon nije odlučila ostaviti.E ali tek tad su nastupili problemi jer on se nije mirio s tim. I onda su počele pretnje i sustavno maltretiranje.Jedan dan me nazala da joj je pred vratima, da ju je strah i da ne zna šta da radi.Ja sam nazvala muriju (nije prvi put da smo je radi njega zvali) njega su odveli do postaje i ubrzo ga pustili.Sestra je pokazala sve prijeteče poruke u kojima joj piše, između ostaloga, da če je ubiti. Rekla je da ju je strah a oni su njoj na to rekali da oni nemaju osnova da ga uhite i zadrže jer joj nije ništa napravio, da bi joj trebnao nešto napraviti da ga oni uhite Mad da točno tim riječima su joj rekli....
sutradan joj je on provalio u stan.dočekao je i izmlatio na mrtvo ime.imala je trostruko nagnječenje mozga.Sreća je što nije bila sama već je prijateljica bila s njom pa je probudila susjede.ne želim ni misliti što bi bilo da je bila sama.doktori su rekli da je prava sreća da se oporavila bez posljedica.
on je dobio 8 mjeseci zatvora. i dodatna DVA DANA jer je prijetio sutkinji. Pred sutkinjom je rekao sestri da če je ubiti kad izađe.... i svašta joj je tamo još izgovorio..
danas je on na slobodi i opet problemi.nije mu dugo trebalo da počme zvati u sitne sati, zvoniti po vratima i prijetiti.Jednom je dočekao sestru pred zgradom ali na sreću ona je imala suzavac.pošpricala ga je tako da je bio tjedan dana u bolnici. a naša policija i dalje NIŠTA. opet su skoro svaki dan bili kod nas doma. Zapisiali poruke koje bi on slao i to je to. jeb*** ti takvu policiju.Moja sestra je jednostavno bila prisiljena pobječi iz grada i otići živjeti na dr.kraj zemlje.
i sad je prošli tj.došla doma na par dana i opet problemi. Izgrebao nam je cijeli auto, zvao na kucni tel. i prijetio. Ma užaš.
i policija na to nama kaže da oni jednostavno ne znaju šta bi s njim....da, točno tim riječima. ONI NE ZNAJU ŠTA BI S NJIM.
ako oni ne znaju što bi s nasilnikom koji ju je već jednom pretukao i dokazao da je sposoban na sve,tko bi ona trebao znati.
Sestra če sada tražiti zabranu prilaska.ali ne vijerujem da če to tome liku nešto značiti.jer ako ga 8 mj. zatvora nije opametilo ne znam šta bude...
Jellle
Jellle

Broj postova : 370
Join date : 15.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška - Page 4 Empty Re: Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška

Postaj by Anila 22/03/10, 11:08 pm

Užas, ali mislim da ni zabranu seka nebude mogla dobit kako to ide kod njih......
A ovo, da, sve mi je poznato, i konstantno tako rade, samo čekaju da se nešto desi, a i onda nisi kao mogli ništa.... Mad
Ništa od nikoga, jednostavno, danas se osoba treba sama branit i snaći jel nikako nije sigurna... Odurno bljujem
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška - Page 4 Empty Re: Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška

Postaj by Admin 22/03/10, 11:11 pm

Ideš!!!!
Kažu da svaki luđak naiđe na nekog luđeg od sebe, naletit će i on! Iako bi bilo dobro kad bi znali nekog takvog pa taj susret ubrzali! Jer nažalost, ne vjerujem da će od pravosuđa i policije biti neke koristi!
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška - Page 4 Empty Re: Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška

Postaj by jackie6 11/08/10, 11:32 am

Pozz! eto mene nakon dugo vremena ( ispričavam se Anili što nisam bila tu za žute minute). Uglavnom, počela sam ići psihiću i za sada mi se čini da pomaže. Do nekih zaključaka sam sama došla, a za neke mi je ona dosta pomogla. Iako sam bila samo tri, četiri puta, neke stvari su se pokrenule ( mislim da je to zbog same činjenice što sam potražila pomoć kod nje, više nego njeni savjeti). Potruditi ću se biti tu češće i još jednom se ispričavam Anili.... Sad

jackie6

Broj postova : 16
Join date : 06.03.2010

[Vrh] Go down

Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška - Page 4 Empty Re: Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška

Postaj by Anila 11/08/10, 08:56 pm

MA NEMA VEZE..... dođi mi......
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška - Page 4 Empty Re: Silovane i zlostavljane žene i muškarci chat podrška

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.