Anila`s Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AdWords
Gallery


Preljub Empty
Podijeli na Fejsu
Podijeli
Keywords


Preljub

+6
*Hera*
nika0406
Anila
HAL3
Tashana
Admin
10 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Preljub Empty Preljub

Postaj by Admin 06/01/10, 06:30 pm

7 znakova koji će vam otkriti da vas vara:
Preljub je postao česta stvar među modernim partnerima, a internet i mobiteli olakšavaju komunikaciju s ljubavnicama. No nevjera zahtjeva dobru organizaciju. Oni neoprezni ostavljaju veliki broj tragova. Ukoliko sumnjate, evo 7 znakova koji vam to mogu potvrditi

Ukoliko je seks postao rijetki gost u vašoj spavaćoj sobi lako je moguće da je to zato što muškarac tu potrebu ispunjava na drugoj adresi. Još je jedan znak koji ćete lako uočiti, a to je uvođenje novih poza tijekom seksa s vama. Muškarcu je lakše isprobati novitete na domaćem terenu kako bi kod nove partnerice ispao znalac.
Česti izostanci iz kuće, sve više poslovnih sastanaka i pozivi starih prijatelja su također trikovi kojima se služe nevjerni muškarci. Još jedan pokazatelj je i beskonačna zvonjava njegovog mobitela na koji se ne javlja. 'Ukoliko se opravda kasnim sastankom, a ne javi se kada ga zovete ili ne odgovori na poruku postaje itekako sumnjiv', tvrde stručnjaci.
Veliki troškovi na njegovoj kreditnoj kartici, o kojoj vi vodite računa, ponekad su najbolji pokazatelj da se nešto događa. Muškarac će to pokušati oprvdati poslovnim večerama i darovima za partnere, no istin aje u najvećem broju slučajeva potpuno drugačija.
Prmjenjena lozinka na kompjutoru i pin na mobitelu znače da ste ga uhvatili osim u slučaju da je pripadnik tajne službe. Uvijek dostupna mail adresa koju ste i vi koristili odjednom je postala samo njegova, a poželite li obaviti poziv s njegovog mobitela naići ćete na iznenađenje. Ovaj muškarac je svoje prste upetljao prilično duboko.
Stalno prigovaranje i razdražljivost su također pokazatelj kako nešto nije u redu. S obzirom da muškarci ne prolaze PMS, to ponašanje se ne može pripisati 'onim' danima u mjesecu. Budite na oprezu.
Nakon svih ovih pokazatelja kojima ćete lako pronaći objašnjenje, ostaje vam još vaše šesto čulo. To je nešto ćemu se ne možete oduprjeti!

Prepoznate li neke od navednih pokazatelja u ponašanju svog partnera, nemojte ga odmah optužiti za nevjeru. Pokušajte usmjeravanim razgovorom 'ispipati o čemu se točno radi.
Ako mislite da nećete izdržati glumiti Sherlocka Holmesa otvoreno mu iskažite svoju sumnju, kao i želju da dodatno poradite na vašem odnosu.

Sretno!!
Admin
Admin

Broj postova : 1238
Join date : 03.12.2009

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by Tashana 02/02/10, 10:00 pm

gle, svi izbjegavaju ovu temu Evil or Very Mad
Tashana
Tashana
.
.

Broj postova : 1615
Join date : 02.01.2010
Age : 42

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by HAL3 02/02/10, 10:01 pm

Isss, ja se toga bojim! Shocked
Nisam baš liberalan tip po tom pitanju i nizak mi prag tolerancije na tu temu, i često me zašora manjak samopouzdanja pa mi se svakojaki filmovi vrte po glavi. A opet...ne moš' nikoga vezati lajnom pale
HAL3
HAL3

Broj postova : 459
Join date : 27.01.2010
Age : 48
Lokacija : Taman pred nosom

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by HAL3 02/02/10, 10:02 pm

O ne! Izbjegavala sam je, ali sam pregrizla i napisala svoj strah
HAL3
HAL3

Broj postova : 459
Join date : 27.01.2010
Age : 48
Lokacija : Taman pred nosom

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by Anila 02/02/10, 10:04 pm

Mislim da saznam da me netko prevario, nebi sigurno imao kurac više, to sigurno..... ali kod mene se ubraja i pusica, ne samo sex, mrzim to, nikad nisam bila u toj situaciji i nedo Bog ikome da budem! Evil or Very Mad
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by HAL3 02/02/10, 10:13 pm

Anila, sex je samo vrh ledenog brijega. Meni je preljub i svaka uvertira. Preljubom smatram i možda bezazleno koketiranje, jer sam svjesna da je to izazivanje vraga i da takve aktivnosti vrlo brzo i vjerojatno mogu dovesti do nečega konkretnijeg. Plaši me emocionalni preljub, plaši me tjelesni preljub. Ne znam kako bi se s time nosila da mi se dogodi, osnosno da saznam za to, ali ne bi bilo dobro. Svom sam rekla da ću mu odgristi qrc i jaja nanjušim li bilo što.
HAL3
HAL3

Broj postova : 459
Join date : 27.01.2010
Age : 48
Lokacija : Taman pred nosom

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by nika0406 02/02/10, 10:15 pm

Niste nikada bile u takvoj situaciji pa ni neznate kako bi reagirale,i ja sam tako govorila................. Duga prića........
nika0406
nika0406
.
.

Broj postova : 2127
Join date : 09.01.2010
Age : 40

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by Anila 02/02/10, 10:16 pm

Slažem se, ali ja nebi odgrizla jer kak su ludi i to bi im pasalo--ja režem i gotovo!
Neču ni pisat više tu, mrzim to!!
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by Anila 02/02/10, 10:17 pm

nika0406 je napisao/la:Niste nikada bile u takvoj situaciji pa ni neznate kako bi reagirale,i ja sam tako govorila................. Duga prića........

Da znam sigurno, nikad nebi ostala s tom osobom, nebi mogla, nikako......
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by nika0406 02/02/10, 10:19 pm

Kako dokazati,imaš puno činjenica a konkretnih dokaza nemaš.............
nika0406
nika0406
.
.

Broj postova : 2127
Join date : 09.01.2010
Age : 40

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by nika0406 02/02/10, 10:20 pm

Napadneš , a na kraju istina što je prićao,a ti sebi složiš u glavi najgore.....
Kome vjerovati,njemu ili tzv prijateljima koji jedva ćekaju da ti zabiju nož u leđa.......
A i postoji ona pamti pa vrati.....
nika0406
nika0406
.
.

Broj postova : 2127
Join date : 09.01.2010
Age : 40

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by Anila 02/02/10, 10:23 pm

Zato kažem... kad bi znala sigurno.....kad sam sumnjala tak i tak sam se povukla bila u pravu ili ne....
Jednostavno sam za to da za svakoga postoji osoba negdje i da nitko netreba bit u vezi u kojoj ima imalo sumnje jer to ne zaslužuje....
Ako partner ne zna dokazat da griješim, ko ga jebe!
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by HAL3 02/02/10, 10:32 pm

A na kraju ipak su velike šanse da se sve sazna. Svijet je selo. Čovjek nikad ne zna kad i s kim će biti viđen.
Moj je tetak ljubavnicu odveo 360 km od svog grada, i nabasa na mene. Odnosno ja nabasam na njih!! neeeee
I sad me popljujte koliko želite, ali smatram da s vremena na vrijeme treba malo zaviriti u njegov mobitel.
HAL3
HAL3

Broj postova : 459
Join date : 27.01.2010
Age : 48
Lokacija : Taman pred nosom

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by Anila 02/02/10, 10:34 pm

Ako je s njim, da sigurno!
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by nika0406 02/02/10, 10:38 pm

Ja sam za,ali kome vjerovati draga?Ti bi prije povjerovala prijateljima ili bi vjerovala čovjeku kojeg voliš,nije lako priznaj.....
I da totalno sam za uletavati u njegov mob gazibuba
nika0406
nika0406
.
.

Broj postova : 2127
Join date : 09.01.2010
Age : 40

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by HAL3 02/02/10, 10:46 pm

Mislim da bi se u tom slučaju bacila na Holmovske metode. Mislim da nikome ne bih vjerovala dok se sama ne uvjerim, na ovaj ili onaj način, pa što god to podrazumijevalo.
HAL3
HAL3

Broj postova : 459
Join date : 27.01.2010
Age : 48
Lokacija : Taman pred nosom

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by *Hera* 19/02/10, 11:51 am

Hm. . emocionalna i fizicka prevara, ne mogu to nikako razdvojiti i u konacnici mi je sve prevara.

Tako sam i ja od svog "dragog" dobila objasnjene kako on mora biti sam, da je sje*an, ne zna sto tocno osjeca, a ja kao zahtijevam punu angaziranost i slicne price za malu djecu. Onda poslije toga pise, zove, nemam pojma sora ga neka griznja savijesti.Zeli on razgovarati, dosao razgovarati i opet istu pricu prica, tako da nisam ni shvatila koji je smisao bio tog razgovora, tako da sam mu rekla, gle znam da ima druga djevojka, koja ti se svidja, atraktivna ti je, misli ti bjeze njoj, druzite se, tu su poruke, koketiranja i to je sve uvertita za nesto vise, a meni ponavaljas da moras biti sam i tko je tu lud ? Naravno da je priznao, ( zato sto sam ja "vjestica" pa mogu da vidim i ono sto "ne treba" Smile ali se pravdao kako tu nema nista na fizickoj i emocionalnoj razini, u prijevodu to znaci "hranim si ego jer sam nesiguran muskarac i nije mi dovoljno stalo do tebe da ne bih imao potrebu za svim ostalim zenama koje mi se nadju na putu" . I meni je to sve manipulacija i "prevara", il ja samo imam rigorozna pravila. Nije klasican primjer "prevare" tj, ne moze se tako ni nazvati, ali je klasican primjer muskog ponasanja.
*Hera*
*Hera*
.
.

Broj postova : 67
Join date : 20.01.2010
Lokacija : Sjedim na oblaku i pijem caj :)

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by Anila 19/02/10, 12:01 pm

Definitivno potpisujem tvoj post, da bitno da se osječaju slobodnima.....
Sve je to prevara, ali samih njih... a Bože mili, nek odu tam di se bolje osječaju ima more budala, zašto se bazirat na jednu....
Smile
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by *Hera* 19/02/10, 12:20 pm

Anila je napisao/la:Definitivno potpisujem tvoj post, da bitno da se osječaju slobodnima.....
Sve je to prevara, ali samih njih... a Bože mili, nek odu tam di se bolje osječaju ima more budala, zašto se bazirat na jednu....
Smile

Hahaha "ima more budala", tuzno al' istinito Smile
Il' kad kaze : "Ocito te moram izgubiti da bih shvatio sto imam " bljujem
I sto je najbolje shvate, al' onda bude prekasno, prosao "brzi voz" Evil or Very Mad

Ah moglo bih se o tome naglabati cijeli dan.
*Hera*
*Hera*
.
.

Broj postova : 67
Join date : 20.01.2010
Lokacija : Sjedim na oblaku i pijem caj :)

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by nika0406 19/02/10, 12:23 pm

Ja samo kažem da postoji ona slatka osveta,a u stvari ako imaju imalo savjesti bit će im teško kad tad,ja sam prema svom bila kao da se ništa nije dogodilo,ćak bolja nego prije pa je puko i plako mi se i sprićavao(nije bilo ništa tjelesno al se viđao s njom)i na kraju mi isprićao šta se u stvari događalo,tražio je pažnju koju od mene neko vrijeme nije dobivao jel sam bila usmjerene na see i svoju bolest....
nika0406
nika0406
.
.

Broj postova : 2127
Join date : 09.01.2010
Age : 40

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by Anila 19/02/10, 12:35 pm

Ja samo kažem ki tog sam se držala, jebeš onog kom je brak samo u "dobru", jel rekli smo tamo "u dobru i u zlu" tako da.... ko ih jebe!
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by HAL3 19/02/10, 09:48 pm

Ovo o čemu Hera govori, to su samo muške floskule....izgovori kukavica koje misle kako je u susjednom dvorištu dernek i zabava. Hvala bogu, ubrzo se uvjere kako se i u njihovom dvorištu sasvim solidno dernečilo, a da u susjednom i nije nešto osobito. But too late, jer njihova je partnerica do tada već spoznala pravu njihovu narav i logično, svrstala ih pod - crve.
Hm, da.....fizičko i emocionalno....isto sranje. Sad
HAL3
HAL3

Broj postova : 459
Join date : 27.01.2010
Age : 48
Lokacija : Taman pred nosom

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by Anila 19/02/10, 09:52 pm

Opet- potpisujem!
Anila
Anila

Broj postova : 3773
Join date : 04.12.2009
Lokacija : Daleko...

http://www.anilas.net

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by *Hera* 19/02/10, 09:59 pm

HAL3 je napisao/la:Ovo o čemu Hera govori, to su samo muške floskule....izgovori kukavica koje misle kako je u susjednom dvorištu dernek i zabava. Hvala bogu, ubrzo se uvjere kako se i u njihovom dvorištu sasvim solidno dernečilo, a da u susjednom i nije nešto osobito. But too late, jer njihova je partnerica do tada već spoznala pravu njihovu narav i logično, svrstala ih pod - crve.
Hm, da.....fizičko i emocionalno....isto sranje. Sad

Da, da floskule :" Ti si savresanA, nikad nisam upoznao djevojku poput tebe, ali ja moram biti sam ". Joj iskreno pucam od smijeha kad ovo pisem. " Nije do tebe do mene je ".
I onda scenarij "Too late", onda poslije dolaze kume, placu, kukaju pod prozorom stoje, jer su "pogrijesili" Laughing
*Hera*
*Hera*
.
.

Broj postova : 67
Join date : 20.01.2010
Lokacija : Sjedim na oblaku i pijem caj :)

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by Tashana 19/02/10, 10:58 pm

Kako je mamin ujak savjetovao mog M prije braka: Ako ju želiš varati varaj, ali varaj tako da nitko nezna ili si najebo. A kad ju prevariš, shvatit ćeš da je rupa - rupa i onda ti ne gine glavom o zid!". Prvo sam bila u šoku jer je on Kum naše obitelji, svi puni poštovanja, a ja njegova "mezimica" a onda shvatila poantu. M i dan danas to svima priča....
Tashana
Tashana
.
.

Broj postova : 1615
Join date : 02.01.2010
Age : 42

[Vrh] Go down

Preljub Empty Re: Preljub

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.